Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csinalt mar valaki carbohydrat...

Csinalt mar valaki carbohydrate cycling dietat? Sajnos nemtudom mi a magyar neve

Figyelt kérdés
Az a lenyege hogy vannak magas szenhidrat napok, kozepes es alacsony. Valaki csinalta mar? Tapasztalat? Pontosan mi a lenyege, hogy kell?

2018. ápr. 2. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, így élek. Szénhidrát hintáztatás, vagy szénhidrát cilizálásként emlegetik.

Nálam súlyzós edzés heti 5x. Nehezebb láb/hát napokon emelem 2-3g/tskg, könnyebb napokon kar/has 1g/tskg, pihenő napokon 0,5g/tskg.

De ezt nem kőbe vésve, ha nagyon kész vagyok simán betolok 3-4g/tskg CH-t is edzésnaptól függetlenül, de ez azért ritka.

Én így csinálom.

Formás, edzett test az eredmény, de én soha nem voltam kövér, nem fogyókúrás céllal csinálom, hanem hogy egy folyamatos jó forma legyen.

2018. ápr. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szénhidráthintáztatásnak hívják. Nekem nem jó, így tapasztalatom nincs, de ez a neve, ha jól tudom és sokan szeretik, a testépítés rovatban esélyes, hogy találsz olyat, aki csinálja, néha emlegetik ott.
2018. ápr. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!