Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 98 kg vagyok és 175 cm....

98 kg vagyok és 175 cm. Megnéztem egy kalkulátorral és kb.30 kilót kéne leadnom az ideális súlyhoz. Szerintetek ezt mennyi idő alatt lehet elérni?

Figyelt kérdés
27/L
2018. ápr. 4. 13:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Egészségesen havonta 2 kg fogyással számolhatsz, tehát egy bő év alatt lemehet.
2018. ápr. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minimum egy évet rászánhatsz.
2018. ápr. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
értem, nagyon köszi. találtam egy kaloriabazis nevű oldalt ahol be lehet állítani, hogy mennyit akarsz hetente fogyni. én 0.8 kg-ot, és 73 kg-os célt állítottam be első körben, és azt írta ez november közepéig elérhető. Aztán lehet inkább fél kiló kellene hetente, de mivel nagyon nagy a túlsúly, úgy gondoltam a 0.8 reálisabb lenne. Köszi a válaszokat még egyszer!
2018. ápr. 4. 14:42
 4/9 anonim ***** válasza:
Az elején hamarabb beindulhat a fogyás. Sokan az első héten fogynak 3 kilót, de ez természetesen nem kizárólag zsír. Lesz olyan időszak is amikor megállhat egy időre a fogyás. Egyébként én is egy évet mondanék. Ez egészséges mérték.
2018. ápr. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egy év az szép tempós fogyás. Az OK, ha az elején heti 1 kilót fogysz, ha meg tudod oldani kényelmesen, a végén ez már nehezebb, kis felesleggel felesleges erőltetni annyit.

De az anyagcserén és az aktivitáson sok minden múlik. Nekem a te feleslegeddel fél kiló sem ment, mert inaktív voltam és a legjobb étrend mellett is éheztem volna 4-500 kcalos kalóriadeficit mellett. Most, jóval vékonyabban ez már sokkal könnyebb, de többet is mozgok és az életmódom meg is változtatta az éhségérzetemet. De alapvetően nehezedni, lassulni szokott a fogyás.

2018. ápr. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nekem egy év alatt pont ennyi ment le, de még mindig nem értem el a célsúlyomat. Arra vigyázz, hogy ne hízd vissza, ez pedig csak életmódváltással lehetséges. Az egészségesebb, mértékletes étkezést és a rendszeres testmozgást akkor is folytatnod kell, ha eléred a célodat. Én is javaslom a kalóriabázis használatát, nagyon hasznos oldal és a fórumon is sok jó információt össze lehet szedni.
2018. máj. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, gratulálok! Remélem nekem is sikerül elerni a célom. A kérdés kiírása óta 5 kiló ment le. És igen, semmiképp sem szeretnék visszatérni utána az eszeveszett zabáláshoz, mert egyszer így híztam vissza 20 kilót.
2018. máj. 11. 23:45
 8/9 A kérdező kommentje:
Hátha esetleg valaki idetéved: -10 kg-nál járok...elég lassan haladok, de bízom benne, hogy elérem a célom :)
2018. aug. 10. 14:31
 9/9 A kérdező kommentje:
-20 kg :)
2019. ápr. 16. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!