Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék 5-6 kilót...

Hogyan tudnék 5-6 kilót lefogyni? 18/l

Figyelt kérdés
160 cm vagyok és 50 kg. 45 kilósan éreztem magamat jól, most pedig sírhatnékom van, ha tükörbe nézek. Hogy fogyhatnék le nyárig 5 kg-ot? :(

2018. ápr. 8. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Beteg agyú marha.
2018. ápr. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Inkább pszichiátriára kellene menned.
2018. ápr. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
49%
Hülye anorexiás
2018. ápr. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Normális vagy?!
2018. ápr. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sport és helyes étkezés
2018. ápr. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell leszólni ilyen durván senkit. Bár én sem értek egyet nagyon a helyzettel, mert szerintem ha valaki 50 kg, az azért elég vékony lehet. Még ha csak 160 centi is. Én 168 centi vagyok 61 kg 18 évesen(bár elég sokat sportoltam és az izomtömegem az átlag felett van).

Ha tényleg így érzed, akkor az étkezésre fektess nagy hangsúlyt. Naponta többször egyél kis adagokat, köretnek ha tudsz, salátát egyél, egyél sok gyümölcsöt meg zöldséget, igyál sok vizet!

Emellett a sport is fontos, ha teheted, heti 1-3x csinálj valami mozgást. Az is fontos, hogy ne csak "zsírégető" mozgást csinálj (pl ne csak fuss), hanem izomtömeg növelő gyakorlatokat is végezz!

Tudom, hogy milyen, mikor nagyon nem érzed magad jól a bőrödben, ezért próbálok segíteni. De olyan is van, mikor ezt csak beképzeli az ember. Ezekre nagyon figyelj!

2018. ápr. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Son Rani ***** válasza:

Az első 4 válaszolónak csak gratulálni tudok, amiért ilyeneket írogat... Ha nem tudsz értelmesen válaszolni, akkor minek vagy itt? Az anorexia szóval meg rohadtul nem kellene dobálózni, mert az egy súlyos mentális betegség, és ne akard megtudni milyen...


A kérdezőnek pedig annyit tudnék mondani, hogy a súlyoddal épp a soványság határán vagy, legalábbis a BMI szempontjából. Fogyni nem annyira érdemes, viszont az edzés sokat segítene a megjelenéseden, ha nem vagy elégedett a tükörképeddel. Súlyokkal vagy saját testsúllyal eddz, akkor tónusosabb és vékonyabb is bár az izmok súlya miatt biztos, hogy nőni fog a súlyod.

2018. ápr. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!