Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fehérje diétával kapcsolatos...

Judit2310 kérdése:

Fehérje diétával kapcsolatos tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom hogy ezer félét leír az internet,de én leírom a saját tapasztalatom. Fogyasztó műsorban láttam orvos által kínált fehérje diétát ami hat hét alatt -20 kg-t ígért. Úgy nézett ki a dolog,hogy egy srác csinálta végig és fehérje port fogyasztott napi 2x reggel és este.Végig néztem a műsort,és megvalósult ez idő alatt a kívánt hatás. Ha valaki csinálta ezt,akkor kérem írja le a tapasztalatait mert minél több pozitív vélemény annál több energia hozzá. Negatív véleményekkel ne fárasszátok magatok és engem se olyan értelemben hogy miért vagyok olyan hülye hogy megveszem, mert nem ismeritek az okát a történetemnek.A saját tapasztalásom a médiából egy hetes. Az esetleges pozitív tapasztalataitokért köszönet. Sziasztok.


2018. ápr. 9. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
"Negatív véleményekkel ne fárasszátok magatok" Pedig erre sajnos csak azt lehet írni. Napi 2 fehérje shake-el lehet hogy lefogysz, de semmi normális tápanyagot nem fogsz bevinni, szarul leszel mert nem kap szénhidrátot az agyad, és székrekedésed lesz a rost hiányától. Nem mellesleg a ketogén diéta a májadat is kikészíti. Azt nem írtad ebben a bizonyos fehérjeporban hány kalória van adagonként, de általában 200 körül szoktak lenni ami így napi 400 kalóriát jelent. Garantálom hogy 1 hétig se bírnád ki. Utána meg jó kis falásrohamaid lesznek a szénhidrátmegvonástól és vissza is jön amit a koplalással leadtál. Egészséges, tartós fogyást rendesen összeállított étrenddel és kalóriaszámlálással fogsz tudni elérni.
2018. ápr. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem akárki fogy ám kemény koplalással sem ilyen gyorsan... Sokunknak nem jönne össze a deficit. Persze ha a vizet és a salakanyagot is hozzávesszük, nemcsak a zsírt és az izmot, amit elvesztünk...


Agyatlan koplalás, a tested nem fogja megköszönni.

2018. ápr. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Negatív véleményekkel ne fárasszátok magatok"

Akkor miért teszed fel a kérdést, ha csak a helyeslő válaszokat várod?


Nem a TLC kórosan elhízottakról szóló műsorában volt ez? 200-300kg-os súlynál egyáltalán nem kiugró ekkora méretű fogyás koplalásnál.

Egyébként minden olyan diéta, ami konkrét számokkal adja meg a fogyás mértékét, tiltott! Így semmit sem szabad reklámozni, a kamu oldalak teszik ezt.

2018. ápr. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!