Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 60kg-ról koplalással...

Ha 60kg-ról koplalással lefogyok 8-10kg-t akkor az látszani fog a bőrömön?

Figyelt kérdés
13éves vagyok 168cm 60kg... Szeretnék lefogyni kb 50kilóra. Tudom higy ez egészségtelen de koplalok ugyan is ha azt csinalom hogy egészségesen étkezem meg ilyenek attól semmi bem változik. Ha sikerülne lefogynom az meglátszódna a bőrömön? Vagy ha közben járok edzeni akkor vissza fog húzódni?

2018. ápr. 10. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:
170cm vagyok, voltam már 62 kg , meg 48 is...Az utóbbi 2 évben 57 körül mozgok. Nem nyúlt meg a bőröm.... De 13 évesen ne akarj 10 kg-t fogyni.Nem vagy kövér, csak elkezdtél nőiesedni. Ha szeretnél vékonyabb lenni,max 5 kg-t fogyj, véletlen se többet.De ha koplalsz , előbb utóbb úgyis fogsz enni, és vissza fogsz hízni, vagy anorexiás leszel, az se jobb.
2018. ápr. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

1. Meg fog látszani a testeden. Lemegy minden izom. Keress rá a skinny fat testalkatra. Nem szép látvány.

2. A melled el fog tűnni, és megereszkedik a bőre, mielőtt még lenne melled. Pár év, és nagyon fogod utálni magad érte. Semmilyen edzés nem fog rajta segíteni.

3. Mik a terveid hosszú távon? Gondolom, nem fogsz a következő 80 évben koplalni.

El fogsz kezdeni zabálni. A leadott 10 kiló maximum egy hónap alatt visszajön. Aztán egy újabb 10-15 kiló felugrik. Ugyanis a koplalás miatt vésztartalékon működik a tested. Ha addig 1800-2000 kcal mellett nem híztál, ezentúl már fogsz. Le kell vinned a kalóriát 1600 alá. Ez nem tűnik soknak: egész addig, amíg nem szembesülsz vele, hogy levesen és natúr joghurton fogsz élni életed végéig.

Újabb koplalással orvoslod a hízást: tovább lassul az anyagcseréd. Mivel izomból fogsz fogyni.


Egyetlen módon tudsz tartósan fogyni: mozgással. Több izom lesz rajtad. Egy kiló izom alap energia felhasználása jóval több, mint egy kiló zsírnak. Magyarul: minél több rajtad az izom, annál gyorsabb az anyagcseréd. Könnyen fogysz, lassan hízol. Az alakod ezerszer szebb lesz. Nem csak idén nyáron, de 40 éves korod felett is.

Ráadásul sokkal nagyobb élvezet egy órát kosarazni vagy táncolni, mint éhesen lefeküdni aludni.

2018. ápr. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Koplalj csak, majd utána a kétszeresét hízod vissza. Ekkora idiótaságot. Elárulom, ha koplalni kezdesz, akkor nem fogsz tudni edzeni, mert össze fogsz esni.
2018. ápr. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!