Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Látom elárasztották az oldalt...

Látom elárasztották az oldalt a koplalással kapcsolatos kérdések. Nektek mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

2018. febr. 6. 14:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Elég régen elég fix a véleményem, koplalni rossz ötlet.

De van, aki így fogy le és megtartja, persze, nem lehetetlen, csak nehéz és amennyire tudom, kicsike rá az esély. Az életmódváltás szinte elkerülhetetlen, akkor pedig nem jobb eleve azzal kezdeni?

Egy rövidke böjt az OK, de sok értelme fogyás miatt kevés esetben van. Nálam lenne, mert anélkül nehezen jön össze valamirevaló deficit, viszont én nem vagyok hajlandó csinálni, szeretek naponta minimum egyszer enni (tipikusan többször) s igazából ezt tartom a legértelmesebbnek is.


A fő gond az, hogy a koplalóknak többnyire lövésük sincs, mit tesznek, mire van szüksége a szervezetüknek. Ez így különösen veszélyes.

2018. febr. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!