Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vastag a karom, tudok rajta...

Vastag a karom, tudok rajta vékonyítani?

Figyelt kérdés

168 cm vagyok, 56 kg. A nem vagyok kövér, de a karom valamiért aránytalanul vastag. Mindenki szerint sovány vagyok, vékony a derekam, de a felkarom ehhez 30 cm...(60-as derékhez). Most kicsit az ünnepek alatt meghíztam, de elterveztem, hogy egészséges leszek. Mindennap 1 óra Bíró Ica, kevesebb étel, abból is egészséges fajta. De félek, hogy nem fog sikerülni. Szerintetek így le lehet fogyni karból is?

Nagyon nem tetszik ahogy kinézek:(...

16/L



2018. ápr. 10. 17:43
 1/8 anonim válasza:
Inkább azonosulj a vastagkarúságoddal, és hagyhatod az összes aggodalmad a p****a. Ez talán a legszexibb dolog amit tehetsz.
2018. ápr. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
0%
tényleg vastag :D 88kilós hugomnak 27,5..szal tényleg nagyon arànytalan lehetsz..nekem férfiként 35ös..74kilósan:D valamit csinàlj velük:D
2018. ápr. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
azsem mindegy hogy zsír vagy izom van a karodon:D
2018. ápr. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Ezért lesz ennyi anorexiás bas.zki. Minek kell a te elhízott kishúgodat idevenni? Nem mindenki egy helyre hízik? Erről tudsz valamit? Mert ő is elég aránytalan lehet...

Az meg, hogy neked 35 cm-es a felkarod, csak a te szegénységi bizonyítványod.:D

Kérdező, az ilyeneket s**rd le. Ne fogyózz, fogynod nem kell. Esetleg sportolj, akkor formásodsz, de legalábbis kiegyensúlyozottabb leszel.

2018. ápr. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha amúgy vékony vagy, akkor genetikailag ez van, ne foglalkozz vele. Ha tényleg, szemmel nézve is aránytalan vagy, eddz teljes testre és akkor majd megvastagodsz másutt is, a lehető legjobb módon :)

A te számaiddal nem erőltetném a fogyást, az a helyzet. Elég vékony vagy így is.

2018. ápr. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogy mérted le? Magadnak? Melyik részen? Milyen állásban?
2018. ápr. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
kedves 4 es te egy bunkó paraszt vagy :)
2018. ápr. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sokat nem tudsz vele kezdeni, az arányok adott dolgok sajnos.

Tapasztalat... Én kövér vagyok + most terhes is, de mikor lefogytam 54 kilóra és volt 60-62 cm derekam, a karom akkor is 28 cm volt, a combom meg 53 cm, ami alapjáraton nem olyan sok, de ahhoz a testmérethez az volt. Most is rohadt vastag mind2...

2018. ápr. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!