Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ugrókötelezéssel fogyás?

Ugrókötelezéssel fogyás?

Figyelt kérdés

Jelenleg 19 éves 170cm magas és kiló vagyok amiből szeretnék leadni célom a 70 kg egyenlőre. Mivel futásra nemigazán van lehetőség az Ugrókötelezésre gondoltam.

Vélemények tapasztalatokra lennék ezzel kapcsolatban kíváncsi.


2018. ápr. 10. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Hatásos!Régen én is csináltam, lehet vele fogyni.Talán jobb is mint a futás. Én 15 perccel kezdtem, majd tartottam heti háromszor 30 percet.Fokozatosan emeltem lassan néha 45 percre, majd 60 percig is csináltam...
2018. ápr. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Intenzív, kalóriát éget, nyilván segíthet egy csomót.
2018. ápr. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Simán jó, de ha mellette sokat eszel ugyanúgy semmit nem fogsz fogyni, csak az állóképességed lesz jobb max.
2018. ápr. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad, mennyi vagy, de mivel egyelőre 70kg a cél, ezért gondolom, elég sok. Ilyen túlsúllyal az ugrókötelezés nem ajánlott, mert túlterheli az ízületeket. Inkább valamilyen talajtornát válassz helyette vagy úszást.
2018. ápr. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jelenleg 77 Kiló vagyok
2018. ápr. 11. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!