Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » HetSzerintetek ez igy jó? Két...

HetSzerintetek ez igy jó? Két hete álltam neki fogyókúrázni?

Figyelt kérdés

Minimálisra csökkentettem a nasizások számát ha meg mégis akkir gyümölcsöt eszek. Odafigyelek arra hogy mit es hogy mennyit. Szerintetek az elején hogy könnyebb legyen és hogy kibirjam tehetek magamnak olyan egedményt hogy a hét egy napjának egy órájában ehetek bármilyen édességet amit megkívánok? És akkor amikor mekívánnám arra gonfolok hogy majd akkor megehetem.

Egy óra alatt nem tudnék annyit enni higy tönkretegyem az addigi munkámat.

Vélemények? Vagy ti hogy oldottátok meg ?

165/57


2018. ápr. 13. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

Bár nem ez volt a kérdés, de szerintem neked teljesen ideális a súlyod. Én a helyedben csak mozognék, hogy formásabb legyek.

De azért az semmiképpen nem baj, hogy a nasikat elhagytad.

Én az elején nem adtam magamnak kedvezményt egyáltalán. Bár az én étrendem úgy van összerakva, hogy nem volt nehéz ellenállnom az ilyeneknek.

Tudsz annyit enni egy óra alatt, hogy az adott napodat hazavágd.

Az addigi munkád tönkretételéhez kevés egy nap.

Ha neked nehéz ellenállni szerintem egy héten többször is engedj magadnak egy PICIT, abból, amit nagyon szeretsz. Pl egy túrórudi, egy puding, 2-3 db keksz vagy 1-2 kocka csoki.

Ez nem olyan nagy kalória bevitel, hogy ne tudd megfogni máshol.

2018. ápr. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem így jó, persze a gyakorlatban el is lehet rontani, de én egy teljesen laza nappal nem tudnék egy jó hetet elrontani sehogysem (az egy óra nekem kb. ugyanaz, mint az egy nap, egy nap alatt sem tudok extra erőfeszítés nélkül többet enni, mint egy óra alatt, ha igazán odateszem magam).

Ez igazából a többi napon múlik. Igen lassú fogyásnál még jobban el lehet rontani a dolgot, de amúgy inkább segít egy erősebb nap - s persze az, hogy legalább van mire gondolnod és nem nasiznod...

Nekem ez extrém szigorú lenne (én leginkább mindennap azt eszem, amit kívánok... életmódot váltottam és nem kívánok cukros vackokat, pl.), de kövérebb is vagyok, mint te s a nasik nem zavarnak be semmit, sőt, sokszor többet segítenek a jóllakásban, mint a többi ételem.

2018. ápr. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
48%
Niki, te vagy, az?
2018. ápr. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!