Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha március 1-től elkezdek...

Ha március 1-től elkezdek fogyókúrázni nyár végéig leadhatok 15 kg-ot?

Figyelt kérdés

Most 160 cm vagyok és 83 kg.


26/L


2018. febr. 18. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Heti fél kilóval kalkulálj, ami havi 2-t jelent körülbelül, tehát 6 hónap alatt 12 kiló. Persze az elején pár kiló vizet lefogsz adni, szóval meg lehet bőven a 15 kiló, ha már fontos pontosan annyit:D

Miért vársz márciusig?

2018. febr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2018. febr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért vársz márciusig? Jobb lesz ha addig felszedsz még 2 kilót? Sajnálom de akik így kezdik sose szoktak kitartani.. akik sikereket érnek el nem vetted még észre hogy azt mondták "egyik nap elhatároztam" vagy "egyik napról a másikra elkezdtem.." az ilyen tervezgetések sose vezetnek sokra.
2018. febr. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Utolso igaz, en most kezdtem, pontosan 26perce 😂

Csak jott az otlet

2018. febr. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazuk van a többieknek, kezdd el már holnap. Az ilyen előre kitervelt diéta sose jön be, tapasztalat. Mindig csak az lesz belőle, hogy na majd holnap elkezdem, na majd tizedikén, na majd következő hónapban... Mikor nekem sikerült lefogynom nem terveztem, csak egyik reggel bekattant valami és nekiláttam, sikeresen le is fogytam 15 kilót, amit azóta is tartok. Ne halogasd, mert abból nem lesz semmi, aztán egyszer csak azon kapod magad, hogy itt a nyár és te még mindig nem fogytál egy dekát sem.
2018. febr. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!