Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 17 vagyok,170cm és 100kg....

17 vagyok,170cm és 100kg. Ezen a nyáron leszeretnék adni minél többet. Milyen ötleteitek vannak ezzel kapcsolatban? Hogy kezdjem el a fogyizást?

Figyelt kérdés
2010. jún. 12. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Miért nyáron kezded? Mostanra kéne jól kinézni...
2010. jún. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
énis 17 vok, 170 centi, és 58 kg, nekedis le kéne menni 70 alá, de csak a nyáron nem fog menni az tuti
2010. jún. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Dehogyis, pont a nyár a legalkalmasabb a fogyózásra, ilyenkor tudsz a legváltozatosabban enni zöldséget, gyümölcsöt! Viszont ne egyél sok gyümölcsöt mert sok a cukor benne fogyni nem tudsz tőle de a szervezetedet méregteleníti. Tehát sok saláta, főzelék, leves, sült zöldség, arra vigyázz h ne legyen egyhangú, és szintén ne sok főtt húst, főtt tojást, rizst fogyassz, napi 2-3 liter folyadékot (ásványvíz, tea) és mozogj legalább 1 órát, gyakran egyél de keveset, mindig egyél ha megéhezel. Sok sikert!

Ui: egyébként én 166 cm vagyok, én is 100 kg, én is szeretnék minél többet leadni a nyáron.

2010. jún. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
na szóval....ha enni kiszülsz és már kiszedted az adagodat amit megszoktál enni akkor azt felezd meg és azt fogyazd, aztán jöhet egy kis mozgás úszás ,bici, séta, tánc, amit gondolsz de még túl ugrabugrásat ne válassz mert a lábadnak nem tenne jót... ja igen és azért kerüld a nagyon zsíros ételeket csokit ehetsz de csak kicsit(1-2 kocka) . egynap egyél 4x reggel majd 10-kor délben és ötkor és igyál sok folyadékot. a fogyást nemtudod sietetni max ha visszaakarod hízni. ha ezeket betartod a fogyás sikeres lesz aztán ha leficcen rólad olyan 20 kg már-már olyan 15 percre gyorssétálhatsz futópadon, és jöhet hozzá felülés is =) nekem ezzel sikerült leadni 23 kg-t jó nem 2,5 hónap alatt de lement :P ( vannak drasztikus fogyókúrák is és sokak szerint beváltak de én tartok tőlük mert kitudja h mit teszel magaddal meghát én nem bírok zöltségen élni jó eszek mert eszek de csak azt ááá :D ) hát sok szerencsét =) akárhogy is döntesz...
2010. jún. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az előző vagyok egy kicsit elírtam ezt azt.. xP szóval bocsi
2010. jún. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!