Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Combról fogyni?

Combról fogyni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! ~165 cm vagyok és 51 kg, de van még rajtam felesleg sajnos, a csípőmön és a combomon. Ezekről a helyekről is letudom adni a felesleget ha ráedzek?
2018. ápr. 15. 00:55
 1/3 anonim válasza:
100%
Szia! Helyi zsírégetés nincsen, mert a zsír és az alatta lévő izom között ilyen téren semmilyen kapcsolat sincs. Tehát ahhoz, hogy a szervezeted lebontsa a felesleget diétázni kell. Egészségesen táplálkozni, plusz edzeni. Súlyzós és aerob edzés a leghatékonyabb párosítás. Ha megfelelő a diétád, és az edzésprogramod, akkor a szervezeted elkezdi lebontani a zsírt mindenhonnan! Olyat nem csinál, hogy csak csípőről és combról. Ha elég ügyes és kitartó vagy, akkor előbb utóbb azokról a területekről is lemegy. DE! A BMI indexed szerint már a sovány kategóriában vagy! Nem javasolnám a további fogyást, illetve ne a mérleg legyen mérvadó! Akár lehetsz 55kg-is úgy, hogy sokkal kevesebb lesz a testzsírod. Nem diétát javasolnék, hanem súlyzós edzést minden izomcsoportra, valamint egészséges, rendszeres táplálkozást, és megfelelő mennyiségű folyadékbevitelt.
2018. ápr. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia, a helyes táplálkozásra már áttértem:) Sajnos nem volt könnyű, ott szurhattam el az egészet, hogy régen nagyon sok csokit ettem meg édességet, amit a bőröm se köszönt meg. Nagyon köszönöm a hasznos válaszod!
2018. ápr. 15. 08:26
 3/3 anonim válasza:
Szívesen! ;)
2018. ápr. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!