Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 5kg ott mennyi idő alatt...

5kg ott mennyi idő alatt lehet leadni és hogyan? Leginkább fenékről és combról szeretnék fogyni!

Figyelt kérdés
158cm,54 kg 14/L

2017. márc. 12. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Tapasztalt fogyókúrázóként biztosan állíthatom neked, hogy helyi fogyás nincs. Ez annyit tesz, hogy nincs olyan, hogy csak combról vagy fenékről fogysz. Ha elkezdesz fogyni, azaz a szervezeted elkezdi égetni a zsírszöveteket akkor mindenhonnan fogyni fogsz idővel. Elsősorban egyébként mellből és arcból, de ez emberfüggő.

5kg-ot akár 1-2 hét alatt is veszíthetsz a súlyodból de az csupán a felesleges megkötött víz és izomzat lesz. Konkrétan zsírt csak picivel később kezd égetni a szervezet, mikor már "tudatosul" számára, hogy egészséges táplálékhoz és megfelelő folyadékmennyiséghez jut.

Kezdj el naponta 3 liter vizet inni és egy hét alatt akár 3-4 kg-ot is fogyhatsz a megkötött víz elvesztésével. Ha emellett egészésgesen kezdesz táplálkozni és esetleg a rendszeres testmozgás is szerepet kap a mindennapjaidban akkor pár héten belül szépen elkezd égni a zsír is.


Sok sikert kívánok neked és ha kérdésed volna, keress bátran üzenetben.

2017. márc. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%

heti 30 deka az ideális..akkor talán nem jön vissza nagyon hamar..ha tetszik, ha nem havi egy kiló.

és ahogy előttem írták nem igazán lehet irányítottan fogyni.

én három év alatt dobtam le huszonöt kilót, azóta sem jött vissza.

Ha lehet, ne koplalj, inkább fehérhúsokon, és zöldségeken élj, napi 1500kCal bevitellel.

Liszből készült ételt ne egyél. sem rizst, sem krumplit.

2017. márc. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom hogy nincs helyi fogyás!
2017. márc. 12. 19:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Sportolj. Amúgy még fogsz nőni, egy fejlődő szervezet ne fogyózzon.
2017. márc. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a te korodba ne arra menj rá hogy gyorsan fogyj le egy hétről a másikra inkább változtass az étrendeden bár nem csak a te korodban hanem mindenkinek így kellene fogynia. Az emberi szervezet, az emésztőrendszer nagyon összetett bonyolult rendszer ami furán reagálhat egyes elmebeteg diétákra én például anorexia után egyáltalán nem tudtam emészteni rendesen és még a mai napig nem tudok csak ha egészséges ételeket eszek és odafigyelek nagyon.

Én most jelenleg elég sokat eszek amennyi jól esik viszont zsirmentesen (minimális zsír..ami csak teljes értékű telítetetlen zsírokból PL. eszek avokádót, néha olajos magvakat) rengeteg gyümölcsöt és zöldséget. Ha fogyókúrázol ne elsősorban a szénhidrátot csökkentsd hanem a zsírt. Fontos hogy tudd h nem a kalória számít, ez egy nagyon nagy tévhit ha egészséges vagy és lecsökkented a feldolgozott ételeket, főtt ételeket és az állati eredetű termékeket sokkal egészségesebb leszel és nem fog rosszul reagálni a szervezeted és nem fogja elraktározni a fölösleges kalóriákat. Ezt tapasztalatból mondom egy nap simán megeszek 3000kcal csak gyümölcsökből és zöldségekből és 44 kg vagyok.

2017. márc. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!