Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hónap alatt így mennyit...

1 hónap alatt így mennyit fogyhatok?

Figyelt kérdés
Egészségesen kajálok, naponta sportolok DE este 6 után is eszek. Így fogyhatok, vagy 6 után ne egyek?
2018. ápr. 15. 20:50
 1/2 anonim válasza:

Valószínűleg "így" nem fogytál. Az egészséges étkezés tág fogalom.

Én kb. 4-szer alkalmaztam fogyókúrát. "Testkontroll" a neve.

2 hónap alatt 10 kg-ot fogytam. A heti 1 kg fogyás elfogadható. Egy héten egyszer mérd magad.

1. tanács: válassz egy fogyókúra módszert és tartsd be. Sok van, szerintem mindegyik használ.

2. A "Testkontroll" lényege, hogy 8 órás ciklusai vannak a szervezetnek. 04-12-ig MÉREGTELENÍTÉS. Ekkor nem szabad enni, csak kevés és könnyű ételeket.(Gyümölcs, zöldség.)

12-től este 8-ig élelem FELVÉTEL. Vagyis ehetsz, de pl. rántott húst krumplival nem, DE külön félórás különbséggel megeheted mindegyiket. Miért? A hús fehérje, a krumpli szénhidrát. Az egyikhez gyomorsavat, a másikhoz lúgot termel a szervezet. Ez a kettő semlegesíti egymást, ezért nem tudja megemészteni a szervezet. Mit csinál? félreteszi zsír formájában.

3. fázis Felszívodás, este 8-tól reggel 04-ig.

Ezt én betartottam

És heti 2x1 óra aktív sport. Én szoba kerékpároztam.

Alap dolgok: ne egyél cukros, zsíros, lisztes ételeket. Kenyeret sem. SOK BENNÜK A KALÓRIA. Én egy idő után az olajos halat is meg tudtam enni kenyér nélkül!

A fogyókúra alapja, hogy kevesebb kalóriát vigyél be a szervezetbe, mint amennyit leadsz a sporttal. Szerintem kell hozzá egy kis élettani ismeret is.

Javaslom, hogy használd az én módszeremet, garantáltan beválik!

Vedd meg, vagy töltsd le az internetről.

Sok sikert!

2018. ápr. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem fogsz fogyni, ha a bruttó kalóriamérleged pozitív, tök mindegy, mikor és mennyit eszel, mit sportolsz. Szimpla biokémia.


Egyébként mit takar az "egészséges"?

Naponta sportolsz, de mit és mennyit?


Miért nem kérdezel meg erről egy dietetikust, aki az első fekvőtámasztól az utolsó lenyelt falat almáig mindent tud erről?


Egyébként ne hidd, hogy a fogyás gyors lesz és látványos. Lassú folyamat.

2018. ápr. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!