Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik nem egészségesen fogynak...

Akik nem egészségesen fogynak le, hanem drasztikusan mivel, mennyi idő alatt, hogy, mennyit?

Figyelt kérdés
2010. jún. 12. 18:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
nekem egyik ismerősöm csinálta ezt, 1hónap alatt 20 kiló, de nem ajánlom, nagyon legyengült az immunrendszere, és mivel ő ezt tinédzserként csinálta, állandóan kimaradt neki a menzesze.... De már kezdi visszahízni, mert ahogy elkezdessz normálisan enni, az egész visszajön (jojo-efektus), és egy életen át, nem lehet nem enni... ő nem evett semmit.... volt, hogy elájult.... szerintem felejtsd el ezt, mert magadnak teszel rosszat, és ha nem sportolsz, a bőröd löttyedt lesz...
2010. jún. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

20 kg - t fogytam 3 hónap aladt.

Elhagytam a kenyeret, ütöttem a boxzsákot és rúgtam minden nap.

2010. jún. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én is tartoztam egy ideig a koplalók társaságába! Azért a napi egy szendvics minden nap megvolt, és egy héten egyszer normálisan kajáltam! 6 kiló mínusz lett a vége és 2 kiló jött vissza! Itt jelezném nem mindenkinek egyforma szervezete!

Következmények: Fél hajam kihullót, és nem volt meg rendesen a mensim!

2010. jún. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is sokat koplaltam, de némi fáradságon, esetenkénti fej fájáson kívül nem tapasztaltam semmi testi tünetet... Olyan 10kg-ot adhattam le olyan 1 hónap alatt, talán 1,5 (nem volt akkora súlyfeleslegem). De lelkileg nem volt egészséges, az biztos, néha ritkán faltam, akkor mindenféle hashajtókat szedtem, kidobáltam a kaját stb. Érzelmileg is jóval labilisabb, frusztráltabb voltam.
2010. jún. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. csak megfordult a fejemben. nemfogok koplalni (:
2010. jún. 12. 21:56
 6/11 anonim ***** válasza:

Koplalással, 15kg-t. 4hónap alatt kb.

Ebből sajnos vissza is jött, azt hasonlóképpen próbálom most leküzdeni magamról... :D

2010. jún. 13. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
10 kg-ot fogytam 1,5 hét alatt,úgy hogy szinte semmit nem ettem,de nem jött vissza 1 kg sem,őszintén nekem nem ártott semmit csak vékonyabb lettem,kicsit fáradékonyabb voltam de semmi bajom nem volt azon kívül :D
2010. jún. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Emondom, miért ne fogyj hirtelen sokat: Én is és a testvérem is elég sok úlyfelesleggel küzdöttünk; én úgy fogytam le, hogy szerelmes lettem, és emiatt nem tudtam enni. 15 kg-t fogytam kb. 4 hónap alatt, ami nem tűnik soknak. DE a szívem elkezdett rendetlenkedni, néha ritmustalanul ver, ami még kövéren sem fordultelő soha futás után. Volt, hogy 6 hónapig kimaradt a menzeszem, ami nem volt épp a legrosszabb dolog. Tesómnál hasonló volt a helyzet (pitvari remegés), csak ő tudatosabban étkezett, viszont nagyon sokat edzett (nem futott), úgyhogy ő is a kardiológushoz ment... Summa summarm: ne koplalt, egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, mert a bene lévő rost jó hatással van a bélműködésre, emiatt is veszthetsz súlyt+ vitaminok ásv. anyagok, stb. A húst se hagyd ki, csak a zsíros részét szedd le, testedzésnél a szénhidrát (tészta, süti, módjával!) is kell. Hashajtózni, hánytatni, vízhajtózni tilos, mert vagy kórház lesz a vége kiszáradás miatt, vagy bele is lehet halni (én ezt tanulom, gyógyszerésznek készülök).
2010. jún. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én úgy fél év alatt fogytam olyan 10 kilót, csak annyit csináltam, hogy amit előtte nem ettem, azt kezdtem enni, és amit előtte ettem, azt nem ettem.


Előtte pl sokszor ettem sültkrumplit, pörköltet, milánói makarónit, spagettit, vanilia pudingot, tojásrántottát, kenyeret


Aztán kitaláltam hogy kenyeret nem eszek, inkább mindig főtt kaját. És krumpli helyett rizst, a húsokat pedig rácson sütöm meg olaj nélkül, vagy apróra vágom és kevés olajban megpárolom, meg ettem párolt zöldségeket is.

Meg húslevest néha. Fejessalátát, kígyóuborkát, paradicsomot, grape fruitot, narancsot, mandarint.

Heck-et rácson sütve, rá fokhagyma és citromszeleteket.


Édességet pedig nem ettem egyáltalán és csak vizet ittam, szóval az üdítőket hanyagoltam. Tejet sem ittam vagy fél évig, max natúr joghurtot kevertem össze mindig valamivel, pl mazsolával, vagy kapros szósszal, meg ilyenekkel.


Kajákat nem nagyon sóztam, nem cukroztam, fűszereket se használtam igazán. Nekem nem lett semmi bajom ettől.


Meg néha ettem tejleskiörlésű kenyeret kis vajjal, és rá lazacot, vagy kaviárt, hozzá 1db főtt tojást.


Meg úgy ettem, hogy sosem zabáltam magam degeszre.

Csak szokás kérdése, mindent meg lehet szokni.

Szerintem ez úgy nagyjából az egészséges étkezés, és most így normális az alakom is, meg beteg se vagyok soha.

2010. jún. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

15:36 - > még egy kis folytatás

szóval ez így nem teljesen igaz, mert néha azért hetente 1x ettem valami sütit, meg most már jobban elkanászodtam, pl tegnapelőtt 1 kiló cseresznye, tegnap 1 kiló cseresznye, ma meg sütöttem cseresznyés sütit, tegnap még egy mekis fagyit is ettem, hát de úgy tűnik nem nagyon hízok vissza. Azért ha észreveszem hogy túlzásba esek az édességekkel, akkor utána egy kicsit visszafogom magam és akkor úgy nem hízok meg :)

2010. jún. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!