Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van elege az embernek a...

Miért van elege az embernek a fogyókúrából?

Figyelt kérdés

Pl. tavaly elkezdtem csak zöldséget,gyümit és max. joghurtot fogyasztani,akkor fogytam 2 hónap alatt 10kg-ot.Azóta az étrendem nem változott,sportolok is,de hát... hozzászokott a szerveztem,átformálódott,lényegében ezeket kívánom már csak. Illetve havonta 1x csokit eszem.. de valahogy bele vagyok fáradva...itt van ez a meleg is,menni nem bírok,szédülök,nemhogytornázzak......

Régen bírtam 1 hetet kaja nélkül is,most jó ha 1-1,5napig vagyok el kaja nélkül,ami nagyon bánt,mert úgy élem meg,mint az önfegyelem hiánya.

Nektek elegetek szokott lenni? Írjatok...az egész élet egy fogyókúra,odafigyelés.


2010. jún. 12. 20:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%
1 héti kaja nélkül...te beteg vagy
2010. jún. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
1 hétig kaja nélkül...te beteg vagy
2010. jún. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Elszánt voltam,de nagyon. Csak talán vm gyümilevet ittam,az olyan 190kcal/liter.
2010. jún. 12. 20:26
 4/19 anonim ***** válasza:
30%
aki ilyen hülye, az nem érdemli meg, hogy akár egy dekát is fogyjon...
2010. jún. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
tényleg, csak zöldséget és gyümölcsöt eszel csak, már amikor eszel egyáltalán?
2010. jún. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Hagyjuk már,én ugyanúgy megérdemlem a jó életet,akárcsak te.
2010. jún. 12. 20:39
 7/19 A kérdező kommentje:
Írtam,hogy joghurtot is eszek (natúr) v. kefir...Egyébként igen,zöldség és gyümölcs...havonta 1x halat meg csokit...ciklus előtt...
2010. jún. 12. 20:42
 8/19 anonim ***** válasza:

Figyelj , ez nem normális,hogy csak gyümölcsöt meg zöldséget eszel.

Ezzel saját magadat kínzod. Nem csodálom ha már nyűg számodra a fogyókúra.

Ha eszel is ,akkor többször de Keveset!, Éjszaka lefekvés előtt nem eszel semmit.

Mellette sport!Rendszeres mozgás!Pl a tánc is elég zsírégető módszer.

2010. jún. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

előző vagyok..egyébként meg ha beírod ide gyak.kérd-be,hogy fogyás,fogyókúra akkor sok kérdést kihoz és találsz sok ÉRtelmes és Hasznos választ is amit alkalmazhatsz a fogyókúrádhoz! És nem kell hozzá éhezned!

Szerintem igyál sok vizet, mozogj mellette mert ha fogysz akkor a bőröd is megereszkedik emellett gondolom feszesítő testápolót is lehet használni közbe.

2010. jún. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

majd meglátogatunk a kórházban..zöldség+gyümölcs és joghurt...eszetlenség..és még koplalsz is mellé


egyáltalán hány éves vagy és milyen magas, hány kg?

2010. jún. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!