Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ezzel mennyit...

Szerintetek ezzel mennyit fogyok? 160 cm magas 48 kg és lassan 17 éves lány vagyok.

Figyelt kérdés

Egy hét alatt akarok a lehető legtöbbet fogyni. Tudom nem egészséges, és majd meghalok mire megcsinálom, de ez kell. 4 olyan napot akarok beiktatni amikor nem eszek semmit. Csak vizet iszok, de abból rengeteget minden nap. A maradék 3 napon pedig szinte a 0 kalóriás dinnyét eszem. Minden nap csinálnék far, kar, láb, comb, has gyakorlatokat. És nagyon sokat aludnék, pihennék.

Mennyit fogynék? Letudnék fogyni 40-41-42 kg-ra?


2010. jún. 12. 21:26
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
12%
Lehet sikerülne,de amúgy neked mi a motivációd?:S Régen nekem is ment 1 hétig nulla kaja,de mostanában nem.
2010. jún. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
86%
160 cm-hez eleve sovány vagy most is....a koplalás meg hülyeség
2010. jún. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
85%
Persze! Tök jól megtervezted. Azt is tudod már, melyik temetőben lesz a sírod?
2010. jún. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
83%
Pszichológusra van szükséged. Boccs, de ez az igazság.
2010. jún. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Nem vagyok vékony, a számok becsapósak. Narancsbőröm van a lábamon, és a fenekemen. A háj reng. Nem kell dili dokihoz mennem, tudom, hogy átlag a súlyom. Nem vagyok én anorexiás. Temetőbe sem kell mennem, de köszi a komit :) A motiváció a nyári szünet, és a bomba külső. Eddig tanultam, és feljött a felesleg. Egy kis ropi, egy kis csoki tanulás közben... mostmár nem kell tanulni, és jó formába akarok lendülni. Na de most komolyan mennyit fogyok? A dolgom megkönnyíti a meleg, hogy kevesebb ételt kívánok... Elérem a súlyt?
2010. jún. 12. 21:39
 6/37 anonim ***** válasza:
92%

Ne zavarjon, hogy narancsbőr nem a súly miatt van.

És az se, hogy mindenkinek "remeg" mindene akkor is, mikor izmos.


Neked edzened kéne, nem diétázni, mert így eredményt nem fogsz elérni. Ugyanúgy narancsbőrös leszel, és a bőröd lógni fog, és rezegni...

2010. jún. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
89%

Ha éhezel, akkor alig megy le rólad zsír, a szervezeted az izmot kezdi el bontani. Így lemehet rólad 3-4 kiló egy hét alatt, de az eredmény az lesz, hogy ugyanannyi zsír marad rajtad és sokkal kevesebb izom, ami által még renyhébb leszel, még hájasabbnak fogsz tűnni és előjön a narancsbőr is.


A szervezet a zsírt csak akkor kezdi el bontani, ha kb. 500 kalóriával eszel kevesebbet naponta, és min. 40 percet sportolsz (futsz, aerobik dvd stb...)


Mivel alig van túlsúlyod, heti 1 kiló zsírnál semmiképp se tudsz többet elégetni, ha ennél több sikerül, akkor az víz és izomveszteség lesz.

2010. jún. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ne fingasd ki a szervezeted.

Szepen menj le az edzoterembe, cardio edzes es szauna!

Nem fogynod kell akkor, hanem formalodni es a kotoszovetnek megfeszulni.

Es hidd el, hogy sokat fogsz formalodni.

esetleg edzes elot 2000mg L-Carnitine.

Sokkal jobb hidd el!

Termeszetesen a viz az elengedhetetlen.


amugy had kerdezzem mar meg melyik az a dinnye ami 0 kalorias???

2010. jún. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim válasza:
100%
Nem azzal van a probléma, hogy jobban akarsz kinézni, hanem hogy az ilyen gyors fogyásnak, koplalásnak semmi értelme! Amit így leadnál, utána kamatostul jönne vissza!A nyár nem egy hétből áll, tervezz be magadnak egy 3 hónapos programot, diétázz (de ne koplalj!), és sokat mozogj! Így sokkal nagyobb sikered lesz, és az eredmény is tartósabb lesz, az tuti.
2010. jún. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

de angelina jolie, amy winehouse, lindsay lohan, olsen twins, és sorolhatnám...

amy husis lány volt, és lefogyott

mert én úgy szeretném, hogy kicsi súly, és nincs bőr lötyi

2010. jún. 12. 21:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!