Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez mar bajnak szamit?

Ez mar bajnak szamit?

Figyelt kérdés

Nem latom magam vekonynak!

25eves vagyok, 170cm es 52-53kg. De fogyozom folyamatosan hogy legalabb 50kg legyek. Minden ismerosom azt mondja hogy hulye vagyok alljak le ezzel! De en nem erzem magam eleg jonak! Eleg vekonynak. Nem manak akarok megfelelni hanem magamnak!



2018. ápr. 24. 09:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valami baj lehet a fejedben, javaslom, keress fel egy pszichológust.
2018. ápr. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, baj. 170 cm-hez az 52 kg már az alsó határ.

Pánikbeteg korszakomban voltam a 170 cm-emhez 50 kg, megnéztem az akkori fényképeimet, úgy néztem ki, mint egy múmia.

Szóval ha kórosan sovány akarsz lenni, akkor az baj.


"Nem manak akarok megfelelni hanem magamnak!"

Ezek szerint nem felelsz meg magadnak. Miért? Miért nem fogadod el magad olyannak, amilyen vagy?


170/58 kg :)

2018. ápr. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igaz van van egy enyhebb depressziom is. Nem tudom miert nem felelek meg magamnak. :( Csak egyszeruen bele nezek a tukorbe es azt gondolom innen onnan meg lehetne fogyni. Igazabol cukros kajakat nem eszem, teat is cukor nelkul. Husokbol csak a csirke hus. Voroshusokat nagyon nagyon ritkan. Udito helyett inkabb viz. Felek attol hogy megint 55-56kg legyek. Mert nekem mar az is sok! :/
2018. ápr. 24. 09:32
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Beteg vagy. Én ugyanilyen magassághoz 70 kg vagyok, és mégsem látom magam kövérnek (és más sem). Sportolj! Ha magadra szedsz valami izmot, attól formásabb leszel, a sport meg segít az enyhe depresszión is.
2018. ápr. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt úgy hívják, hogy anorexia. Testképzavar. Ha lefogynál 50 kg-ig, akkor már az sem tetszene és 48 akarnál lenni, aztán 45, 40 és így tovább, a halálig.

Ha szeretnél jobban lenni, akkor mindenképpen keress fel szakorvost, mert ebből egyedül nem lehet kijönni.

2018. ápr. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igaz mert voltam mar 50kg es akkor azt mondtam legyen inkabb 48..... :/
2018. ápr. 24. 20:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem fogyni kéne, hanem valamilyen alakformáló edzést végezni. Kis kondi, biciklizés a szabadban, ilyesmik. Kiszakadnál ebből a szrságból, szép helyekre kerekezhetnél el, jól is éreznéd magad, jobban is néznél ki. El is hiszem, hogy nem tetszel magadnak. Kb 0 deka izom lehet rajtad. Kinek jó az?
2018. ápr. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!