Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sokat ettem ma? Vagy ettől...

Sokat ettem ma? Vagy ettől fogyni fogok?

Figyelt kérdés
Egy szelet dinnye, két nektarin, egy paradicsom, két szelet félbarna toast (light margarinnal vékonyan kenve), és egy szelet Norbi Update csokis puffasztott gabona. Szerintetek sok? Tele vagyok! ._.
2010. jún. 13. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
inkább ebédelj rendesen, persze, hogy teli vagy, mikor dinnyét eszel, ami nagyrészt víz
2010. jún. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez eddig sztem tök normális. Vacsira (4-5 körül) még egy saláta egy kis csirkemellel (plusz egész nap sok folyadék), és ez egy egész jó kis nyári étrend. Ha napokig ezt csinálod, ettől biztos fogyni fogsz, de egy nap alatt nemigen.. A fogyáshoz kb. annyi idő kell, mint a hízáshoz. Ha egy év alatt híztál meg, akkor kb. fél-egy év, mire le is adod (tartósan!). Hamarabb is le lehet,de akkor a duplája jön vissza. Fogyni ésszel kell és időt kell hagyni rá. Akkor lesz tartós.
2010. jún. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már 3 napja eszem így. Általában csak ennyit, és du négy után max. 1 pohár tej.
2010. jún. 13. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!