Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tartósan váltsak vagy diétázzak?

Tartósan váltsak vagy diétázzak?

Figyelt kérdés

Van körülbelül egy hónapom, s szeretnék legalább 8-10 kg ledobni.

Aztán már mehet lassabban is. Melyik a jobb?

Kinek mi a tapasztalata?

Intenzív sport és mozgás mellett ha viszonylag könnyen fogyok sikerülhet?


2010. jún. 13. 15:18
 1/1 anonim ***** válasza:

SZia!

Én már fogytam 3 hónap aladt 20 kg-t. De amilyen gyorsan lejött, olyan gyorsan vissza is jön az.

Én azt javaslom, hogy lassan foggy le, mert az tartós is lesz és nem terheli meg úgy a szervezeted.

Kérdésedre a válasz le lehet fogyni egy hónap aladt 8-10 kg-t. Tapasztalatból mondom.

Ha azt szeretnéd elérni, ne egyél SÓT,TÉSZTÁT,CUKROT,ZSÍRT,OLAJAT,TEJET.......és még sok mást sem. Tehát semmi lisztféle, só nuku, cukor nuku,húsból is csak csirke mell és azt is csak roston szárazon só nélkül. Egynap 5 ször enni keveset, este lefekvés elött semmit. Sok folyadékot kell inni és az is csak víz lehet! Nincs kóla meg szörpike meg semmi.

És elengedhetetlen a spot! Sok futás, reggel, este.

hasazás ugrálókötél minden nap mindegyikből.

Nekem bevált ez az én véleményem. Halgas meg mást is lehet van aki jobbat mond.

Ja és minden nap vitamin a vitamin hiány miadt, amit a táplálékból vénnél be....

2010. jún. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!