Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az igaz hogy a menzesz alatt...

Az igaz hogy a menzesz alatt lehet egy kicsit többet is enni?

Figyelt kérdés
(bűntudat nélkül)
2010. jún. 13. 17:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ha bűntudattal eszel, ideje kezeltetni magad....ha meg sportolni kezdenél, talán nem kéne számolgatni a kalóriákat sem ;)
2010. jún. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lehet többet enni, de akkor többet is fogsz hizni. MIért kellene máshogy enned a menzesz alatt? Vagy gondolog, hogy akkor a kalóriák is eltávoznak belöled a menzesszel együtt?
2010. jún. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

első váalszoló: MIlyen okos itt már, megint valaki! De most komolyan... ha azt hiszed, hogy telepatikus képességeid vannak, hogy csak úgy ki tudod találni mind azt, amit más le sem ír, akkor sajnálatal közlöm, hogy más foglalatosságot kell keresned ezek után. Ugyanis... (mély szívszorító sóhaj) ezt bebuktad.

SPORTOLOK, te nagyon okos! xD

2010. jún. 13. 18:18
 4/13 A kérdező kommentje:
második válaszoló: valaki még a múltkor írta ezt a gyakorin, én se értem hogy pontosan miét, ezért kérdeztem rá amugy.
2010. jún. 13. 18:20
 5/13 anonim ***** válasza:

héhé hátrább az agarakkal fiatal hölgy(nem az első vok és nem is védek senkit)

de ez azért övön aluli

2010. jún. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
:))
2010. jún. 13. 18:22
 7/13 anonim ***** válasza:
és mit sportolsz, meg mennyit, hogy kifogásokat kell keress arra, hogy bűntudat nélkül ehess? -.-
2010. jún. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Visszatérve a kérdésre,igen,ehetsz többet,mert menzesz alatt több kalóriát éget el a szervezeted. De azért ne gondolj olyan 'húdesok' kalóriára. :)
2010. jún. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

"valaki még a múltkor írta ezt a gyakorin, én se értem hogy pontosan miét, ezért kérdeztem rá amugy." Ez nem kifogás, hanem kiváncsiság.

suliidőben: hazafelé leszállván a buszról, egy óra gyalog az út hazáig. (ezt mivel egyre melegebb lett, korrilgáltam és előbb hazamegyek lecuccolni, öntök magamba egy liter vizet és utána megyek egy intenzív egy órás sétára. Hétvégenként 2-3 óra gyalog. Emezt is korrigálom, ugyanis szeptemberben BUDAPESTI FÉLMARATON. És már unom a sétákat, úgy érzem ideje elkezdenem futni.

Ezen kívül még tánc, és egy órás edzések, egy órás lépcső.

Sajnálom hogy megbántottalak, igazán nem akartam, csak azt hittem hogy van hunorérzéked... :S (könnyek)

2010. jún. 13. 18:34
 10/13 clint ***** válasza:

ha ennyit mozogsz gratula!!! Sok csaj kéne kövesse a példád...:) Sztem a menszesz nem mindenkiből ugyanazt a hormont váltja ki, nekem azt mondta a nőgyógyász, hogy valaki pl jobban hízik ilyenkor..

De sztem nem lesz baj, ugyis elégeted ennyi mozgással, ugyhogy hajrá.

2010. jún. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!