Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudok egy fantasztikus módszer...

Tudok egy fantasztikus módszert! Érdekel?

Figyelt kérdés
Van egy bevált módszerem, amivel megszabadulhatsz bűnös, hízlaló kedvenceidtől! Ha akad olyan nap, amikor ebbe a nagy melegbe nem kívánod mondjuk a bő olajban sült dolgokat, egyél belőle addig, míg rosszul nem leszel! Én tavaly ezt csináltam a rántott hússal nem kívántam egyáltalán, de megettem, és megundorodtam tőle, azóta se sóvárgok utána!
2010. jún. 13. 18:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
beteg vagy...
2010. jún. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
XXd
2010. jún. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
csakhogy nem mindig válik ám be... egyszer baromisokat eszel, rosszulleszel tőle. akkor nem eszel egy ideig, de utána már újra semmi bajod vele. csokival legábbis így voltam :P
2010. jún. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
én nem így voltam vele, a csoki más tészta. azt mindig kívánja az ember:) a másik: hűtőre a régi, kövér fényképedet. a harmadik: megtanulod, minek mekkora a kalória tartalma (édességek, rántott dolgok stb) és ezt összehasonlítod azzal, hogy mondjuk 30 perc futás kell ahhoz, hogy elégesd ezeket a plusz (üres) kalóriákat. és egyből elmegy a kedved egy szelet tortától, ha az félóra kocogást von maga után. (már ha érdeked, hogy ne hízz)
2010. jún. 13. 18:12
 5/14 anonim ***** válasza:
Ez rossz dolog. Nem az evésről kell leszokni, hanem rá kell magad venni a sportra. De a te ötleted sem rossz, de sokkal jobb megoldás a rendszeres mozgás, sport.
2010. jún. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nekem nincsenek súly problémáim, és heti 7x 1 órát mozgok, szóval ne nekem írd!
2010. jún. 13. 18:50
 7/14 anonim ***** válasza:
lehet, hogy súlyproblémád nincs, de a táplálkozással gondod lehet, ha a rosszúl létig kell enned magad vmiből, hogy utána ne egyél belőle
2010. jún. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nem érted. nem rosszul létig eszem, régen ettem belőle, amikor nagyon rosszul voltam eleve, nem kivántam, és egyszerűen megundorodtam tőle. és már így nincs az a beteges sóvárgás, hogy jaj de megenném, csak hízlal... ne mond, hogy egy alkalmi rosszullét nem éri meg, hogy utána életed végéig ne sóvárogj!
2010. jún. 13. 19:00
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem érné meg. Az viszont megéri, hogy rászánsz néhány hónapot arra. hogy megtanuld egy egész életre, mi az egészséges, tudatos táplálkozás, és életmód alapjait, hogyan és mivel ehetsz rántott húst, és társait, hogy egészséges maradj, és ne híz el. De mindenkinek már jön be
2010. jún. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én már tudom, nem győzöm hangsúlyozni... csak így ez is egy alternatíva, ha másnak másképpen nem ízlik!
2010. jún. 13. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!