Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek nem tudok fogyni...

Mit tegyek nem tudok fogyni 96kg vagyok undorító, hütőházba dolgozom nem tudok 5xenni, sosincs meg a160g szhidrát, még sem fogyok semmit, zsömlét regelizekés fött ételt délután, vacsi szinte sosincs. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2018. máj. 2. 18:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Keress jobb melót vagy képezd magad sport mellett ha belefér .
2018. máj. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Menj orvoshoz!
2018. máj. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat,igen megfordúlt a fejemben az orvos de gondolom nem házi orvoshoz kell ezzel menni :( szégyellem is nagyon h dagadt vagyok :'(
2018. máj. 2. 19:40
 4/12 anonim ***** válasza:
46%
Pisztolyt tart valaki a fejedhez, hogy mindenképp zsömlét reggelizz és ne vacsorázz?
2018. máj. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
elmondom neked drága 3.,hogy a mai emberek 80% szegény és nincs pénze megvenni a puccos kajákat mind e mekett,Nehéz fizikai munkát végzek.bizonyára te nem vagy ilyen szorúlt helyzetben.
2018. máj. 2. 20:00
 6/12 anonim ***** válasza:
30%
Lehet, hogy te sem lennél, ha legalább addig eljutottál volna, hogy megtanulj írni.
2018. máj. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem oltogatásra van szükségem!! És tudok írni.de tudod mit hagyjuk majd megoldom.remélem majd te is hozzád hasonló válaszokat kapsz ha majd valamikor szükség lenne más ember segítségére!!lesz egy egy kretén aki így lenéz mun Te engem.........köszönöm
2018. máj. 2. 20:42
 8/12 anonim ***** válasza:
94%

Ha minimálbérből élsz, sokkal gazdagabb lehetsz nálam, bár nem tudom a költségeidet, de nekem is vannak és kb. fél minimálbér jut mindenre (amit az étel és rezsi elég jól el is visz). De jó ételeket veszek (ráadásul az igazán olcsó ételek zöme kizárva) és még tudnék csökkenteni az ételköltségeimen (túl sok igen drága alkatrészem van, ami nem lenne kötelező). Vannak azért lehetőségek.

A káposzta drága? A 230 forintos rizs (ami nekem nem fér be, max. mikromennyiségben, de a legtöbbeknek igen)? Ez persze szénhidrát, de energia úgyis kell s a szénhidrát a legtöbbeknek jó ehhez. A fehérje húzósabb áron van, de kell. Azért van olcsó fajtája, pl. sárgaborsó.


Ha 5-ször ennék és 100-150 gramm szénhidrátot, én is kövér maradtam volna. De a fizikai munkás 70 kg alatti páromnak 250g ch és elég sok zsír mellett is megy a fogyás, ha nem vacsorázik vagy picit többet mozog. Ez a kalóriadeficiten múlik, nem a sok étkezésen meg a konkrét ételeken vagy bármi máson.


Egy hozzád illő étrend kell. Az én családomban általában az étkezések számának a csökkentése (tulajdonképpen a vacsora kihagyása) és a fokozott mozgás a megoldás, nálam a laktató étrend is alap. De van, akinek valóban a több étkezés jön be s van, aki hatalmasat vacsorázva fogy kényelmesen...


Valamiért túl sokat eszel, úgy néz ki, különben fogynál.

De ha igazán keveset eszel, akkor valami bajod lehet.

2018. máj. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Puccos kaja? Fél kilós zabpehely 200 Ft, és kb. 10-15 reggelire elég.

Főtt kajához a saláta köret ugyanannyiba kerül kb. mint a rizs/krumpli köret.

De "oltogatáson" kívül, tudod mennyi a kalóriaigényed, és ehhez képest mennyit eszel? Lehet, érdemes lenne utána számolni, mert valami elcsúszik.

2018. máj. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Számolom a kalóriákat van ilyen programom,de még sem fogyok,napi 7km biciklizekés mégsem megy le 1dkg sem,régebben aerobikoztam de az sem segített,nem tudom lehet elkéne fogadnom magam,de nehéz!!!!!
2018. máj. 3. 08:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!