Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha delutan harom ora utan nem...

Ha delutan harom ora utan nem eszek, fogyni fogok? Ha igen, hany honap utan fog latszodni kb?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 15. 17:54
 1/8 anonim válasza:
36%
Inkább este hat után ne egyél. Ha d.u. három óra után abszolút semmit nem ennél, hosszútávon tönkretennéd a szervezetedet. Nem egészséges. Este hat után ne egyél, vagy ha megéhezel, akkor valami gyümölcsöt, zöldséget. Az, hogy kábé hány hónap után fog látszódni, emberfüggő. Van, akinek elég pár hét, másoknál több hónapot is igénybe vehet. A fogyókúra mellett mindenképp sportolj is valamit.
2018. ápr. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Csak ettől nem, de én így fogynék, kivéve, ha direkt erőltetném magam az evésre (de én inkább az 5 órát választom, nekem az is jó, igaz, 3 előtt nem eszem).

Az evésórák korlátozása nagyon egyszerű és bevett módszere a fogyásnak, de CSAK ettől még nem fogy valaki, illetve ez egyéni. Valaki naopi 8 órában csak koplalni tud, nekem adj bő félórát, megfelelő ételekkel és simán nem fogyok (de ezt nekem is akarnom kell, nekem remekül működik a pici evési ablak)... Sokan pedig megéheznek, ha 8-12 órával lefekvés előtt befejezik az étkezést... Éhezni pedig nem jó. Nekem is durva lenne 3 után nem enni, az 11-12 óra böjt lefekvéskor s esélyes lenne némi éhség.


Úgyhogy a fenti kinek pocsék, kinek remek, kinek felesleges...

2018. ápr. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

Aki csak reggelizik, annak se megy tönkre a szervezete, ha ez neki működik és jól érzi magát így. Messze a napi összbevitel számít a legtöbbet. Persze van, akinek egészségtelen, az ne csinálja.


A zöldség-gyümölcs sokunkat inkább éhessé tesz, szerintem aki éhes este, az ételt egyen, akármit is jelent ez neki (van, akinek jó a zöldség és a gyümölcs is, persze, csak normál embernek azért ez vajmi kevés, sőt, rosszabb a semminél).

2018. ápr. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%

Mennyi baromságot beszéltek...

Nincs ilyen,hogy hízni fogsz,ha hat után eszel,ha kalóriadeficitben vagy,akkor este 11-kor benyomhatnál egy zacskó csipszet, akkor is fogynál( mondjuk inkább mást egyél). Az étkezések száma sem számít, ugyanúgy fogyhatsz 2 és 6 kajálással is.

2018. ápr. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Főleg 1-es re értem a baromságot.
2018. ápr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%

Előző, teljesen igazad van, de ettől még sokakat segít az efféle korlátozás... Nekem KÖTELEZŐ ez, különben garantáltal elszállok. 1 órás evési ablak: csak akkor nem fogyok, ha nem akarok (már ha be tudom tartani, ez más kérdés). 3-5 órás evési ablak: van némi esélyem. Több: lehet 1-2 kivételes nap, de tartósan garantáltan nem fogyok, ha fejreállok se, próbálhatom évekig, akkor is stagnálás lesz belőle.


Aki szépen szét tudja osztani a deficites táplálkozását, az simán ehet későn is (ha az még az alvását sem zavarja meg semmi), persze, a végén úgyis a kalóriaegyenleg dönt. De ENNEK eléréséhez kellhetnek efféle trükkök.

Bármilyen étrenden le lehet fogyni, de sokunk csak bizonyos típusún tud, mivel nem kötözik le s adagolják neki a kevés ételt.

2018. ápr. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
koszi mindenkinek! :)
2018. ápr. 15. 19:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi az az evesi ablak?
2018. ápr. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!