Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kalória égetés? ( többi lenn - >)

Kalória égetés? ( többi lenn - >)

Figyelt kérdés
Akkor kezd el égni a kalória, ha megindl az izzadás? Vagy ha nem , akkor mikor? Ha emelkedik a pulzus?
2010. jún. 13. 23:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha elkezdesz mozogni, akkor az izom munkát végez, vagyis energiát használ fel....a pulzusodnak ill az izzadásnak sok köze nincs
2010. jún. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
a pulzusnak igenis rengeteg köze van hozzá. 120-as pulzust tartsd kb. fél óráig és utána fog megindulni a zsírégetés.
2010. jún. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2010. jún. 13. 23:56
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem igaz, amit a második válaszoló irt


Előszőr is, az izzadásnak tényleg semmi de semmi köze, mert személyfüggő dolog, van aki például csak 3 óra munka után izzad, de van aki már az első 5 percben. Tehát ennek tényleg semmi köze


A pulzusnak sincs viszont nagy értelme, mert a mozgástól függően változik a pulzusod

Az aerobik például felpumpálja a pulzust és jól égeti a zsirt, viszont a Pilates például alacsony pulzusszámon működik és ugyancsak kiváló alakformáló hatása van !


Tehát csak mozogj szépen és hagyd el ezeket a tévhiteket

ÉN köszönöm

2010. jún. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen ^^
2010. jún. 14. 15:21
 6/12 anonim válasza:
Nem tudom, hogy Te milyen egyetemet/főiskolát végeztél, de én a TF-en (Testnevelési Főiskola) tanulok, és ott nekünk ezt tanították (mármint amit 2. válaszolóként írtam).
2010. jún. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

23:43 - elméletben akár a Marson is lakhatnánk, a gyakorlat viszont egy picit más


A tapasztalat pedig akármit megdönthet

2010. jún. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Szóval elméletben 1+1=2, de gyakorlatban lehet akár 3 is. Legalábbis ezt állítod :D
2010. jún. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
17:56 - Nem, de mostmár azt állitom, hogy látszik, hogy nem reál egyetemre jártál , és nem tudsz számolni !
2010. jún. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

:D:D Sikerült leszűrni a lényeget látom :D

Mellesleg nem tudom mennyi közöd van a felsőoktatáshoz, de a TF-en GYAKORLATI képzés is történik... De gondolom nem sikerült egyetemi tapasztalatot szerezni.

2010. jún. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!