Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra közben mi az, amit...

Fogyókúra közben mi az, amit szabad és mit nem szabad enni? Mik tartalmaznak szénhidrátot?

Figyelt kérdés
Mert mindenki mondja, hogy ne egyek szénhidrátot, de nem tudom pontosan, hogy mik tartalmazzák azt. Csak zöldséget, csirkehúst és gyümölcsöt egyek vagy hogy van ez?
2010. jún. 14. 00:29
 1/6 clint ***** válasza:

konkrétan a gyümölcs is szénhidrátos, mivel cukrot tartalmaz.

Az nem jó, ha egyből megvonod a szénhidrátokat, inkább fokozatosan csökkentsd.

a hús, a tojás, a szója, a zsirszegény túró, amik fehérjék.

Lényegében a többi szénhidrát.

Váltsál át arra, hogy csak egészséges, zsírszegény szénhidrátokat eszel,

teljes kiörlésü kenyér (ami szinte fekete)

zabpehely

barnarizs

max egy kis főtt krumpli

fehérjéből és zöldségből meg amennyi belédfér...

A szénhidrátot meg fokozatosan csökkentsd, teljesen nem muszáj megvonni, gondolom nem akarsz fullszálkás fittnesses kinézetet, csak addig csökkentsd, hogy csak reggel eszel... a cukrokat teljesen hagyd el.

2010. jún. 14. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A fogyózó mindent ehet ,csak lényegesen kevesebbet mint eddig.
2010. jún. 14. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szénhidrátmentes marhaságdiéta helyett inkább kezdenél sportolni
2010. jún. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Zsírszegény szénhidrát? Gyerekek, ez nagyon gáz!

Vagy zsír, vagy szénhidrát.

A krumpliban és a rizsben is van. A gyümölcsökben is.

Szóval majdnem mindenben.


Kérdező, a fehér lisztes és finomított cukros dolgokat kerüld. (Az édesítőt is, és sosem eszem műanyagot.)

Reggelire lehet enni teljes kiörl. kenyérből 1-2 szeletet (nem degeszre, csak lakj jól), utána már csak fehérje zöldséggel.

Egyesek szerint gyümölcsöt sem lehet, én ezzel nem értek egyet, egyrészt a cukor kell az agynak, és sokkal jobb, mint a kristálycukor, másrészt tele van rosttal és vitaminnal. Nasizni meg úgysem lehet, kell valami édes.

2010. jún. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 clint ***** válasza:

szerintem meg te vagy gáz!!!

Ehet sültkrumpilt, piritott tésztát vagy akármit azért irtam zsirszegény szénhidrátot. akkor zabáld a gyümölcscukrot, nagyon értesz hozzá, mert van egy véleményed, de utánajárni nem tudsz!!!!!

[link]

[link]

[link]

Én csak segíteni akartam a kérdezőnek, majd ő eldönti, hogy olyan nyanyákra hallgat akik csak okoskodnak, vagy egy fittnessben is jártas embernek... ennyi.

2010. jún. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a zsírszegény szénhidrát az olyan, mint a banánízű eper?
2010. jún. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!