Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges 2 nap alatt 2...

Lehetséges 2 nap alatt 2 kg-ot hízni?

Figyelt kérdés

2 napig zabaltam viszont mind a 2 napot hashajtóval zártam...lehetséges az hogy 2 kg-ot híztam vagy ez csak a megkötött víz lenne?

Kb.2x akkora lett a combom és a hasam is :/



2018. máj. 8. 07:06
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Menj el pszichológushoz, ugyanis fejben komoly gondjaid vannak.
2018. máj. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Negatív visszacsatolás történt a hashajtó miatt, ezért híztál. Sajnos a folyamat visszafordíthatatlan,további hízás várható.
2018. máj. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
További hízás várható és a határ a csillagos ég :D
2018. máj. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Valaki esetleg valami "normális" válasz?

Nagyon megköszönném! :/

2018. máj. 8. 08:43
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
A legelső válasz normális. Fogadd meg!
2018. máj. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Szerintem elég normálisan tettem fel a kérdést.Ha nem tetszik akkor inkább ne is válaszolj egyáltalán!

Ha nem tudsz hozzáfűzni semmi olyat ami nekem segíthet akkor inkább ne fáradozz azzal hogy írsz egy számomra abszolút nem hasznos hozzászólást,azzal én sem leszek okosabb és te sem fogsz okosabbnak tünni! ;)

2018. máj. 8. 09:41
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Valaki esetleg valami "normális" válasz?"


Valaki esetleg valami értelmes kérdés?

Válaszoltam normálisan: menj pszichológushoz, mert gondok vannak a fejedben. Olyan nincs, hogy 2 nap alatt kétszer akkora lett a combod és a hasad, valamint a hashajtóval csak tönkreteszed magad. Menj orvoshoz, mert fejben nincs minden rendben nálad.

2018. máj. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A hashajtózás jó nagy hülyeség volt, ha zabáltál, ha nem.

Lehetséges +2 kg a mérlegen, ennyit normális esetben is tud ingadozni a testsúly naponta, de ez túlnyomórészt víz és béltartalom (a hashajtó miatt utóbbi kevésbé valószínű). Ha centivel mérted a combod, és 2x akkora lett, akkor jelentkezz a Guiness Rekordok könyvébe (ha tudod bizonyítani). A hasad valószínűleg csak felpuffadt.

2018. máj. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, elsősorban ilyen válaszokat szerettem volna kapni. :)

Ha jól értelmeztem akkor vízvisszatartás van főként a dologban.Tehát ha ma sokat iszom akkor holnapra csökken a súlyom illetve nem lesz a hasam és a combom ennyire felpuffadva?

2018. máj. 8. 10:07
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha csökken is a súlyod, nem a zsírtól. Egyébként meg ha sokat iszol, nem fog kevesebbet mutatni a mérleg. Ha én megiszok egy nap 3 liter vizet 1-1,5 kg-al simán több vagyok mint eredetileg. Fogyókúrázni amúgy sem ezzel a módszerrel kell.
2018. máj. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!