Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1400-1500 kaloria elég ahhoz...

1400-1500 kaloria elég ahhoz hogy picit fogyjak/ izmosodjak?

Figyelt kérdés

Tehát nem vagyok kövér de hiztam egy kicsit ez látszik. Szeretném ha vekonyabbak lennének a labaim és kisebb a fenekén mert minden felesleg nekem oda megy! Hatalmas striáim is lettek, narancsborom is.

Könnyű fizikai munkát végzek napi 8oraba hétvége nincs, 24 éves no vagyok.


Előre írom, hogy hiába fogjatok az adataim alapján azt hinni/mondani hogy kórosan sovány vagyok és hogy be mesélem magamnak mert nálam a látszat csal, felül nulla a feleslegem, mellem se nagyon van, viszont alul..duci lettem.


162cm vagyok és 48kg.

És tényleg mindenki kb 60 kilonak hisz, meg sokan mondjak hogy nagy seggem lett meg hogy meg hiztam.

És ilyeneket nem jó hallani szóval ne írjatok hogy agybeteg vagyok inkább stb ..


Illetve a fizikai munka mellett kétnaponta tornát képzeltem el

Guggolas, kitörés, láb emelés stb.


Az étkezési szabályokkal tisztába vagyok. Csak nemtudom elég e ez a 1400kaloria.


2018. máj. 9. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Izmosodni nemigen fogsz ennyivel (ha nagyon fejletlen izmot terhelsz, akkor lehetséges), fogyáshoz OK lehet, de persze simán lehet kevés.


A lábedzés jó, de ki ne hagyd a többi testrészt sem, pl. a karok is fontosak, akkor is eddz rájuk valamit, ha a munkádban használod őket.


Nem vagy kórosan sovány az adataid alapján, pici felesleg is elképzelhető (ami 1-2 pontra koncentrálva tényleg rosszul tud kinézni, pláne egy alapból karcsú testen), megértem, hogy izmosodni akarsz, abból nem lehet rajtad sok.


Ha izmosodni akarsz és lábra edzel, azt azért ne várd (főleg hosszútávon, amikor már nem eszel deficitben), hogy vékonyodnak a lábaid, egy izmos láb vastag, most se lehet nagyobb annál ilyen számokkal. A fenék se baj, ha nem apró, csak izmos legyen, ne csak hájas (viszonylag sok zsír kell azért oda).

2018. máj. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem elég izmosodáshoz, ahhoz hogy izmosodjál többlet energia bevitelre van szükség, ez max súlytartásra elég.

Fogyni semmiképpen nem ajánlott BMI 18-nál vagy ez alatt már alaultápláltságról beszélhetünk

2018. máj. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszi a válaszokat.

Akkor nemtudom mi lenne a jó megoldás

Full izmos lábakat azer nem akarok, csak picit vekonyabbat ami nem ilyen zsíros narancsboros hanem feszes.

2018. máj. 9. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!