Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 vagy 2 honap alatt mennyit...

1 vagy 2 honap alatt mennyit tudnek fogyni?

Figyelt kérdés

Igazabol 1 honap lenne a legjobb nem vagyok dagadt nem vagyok elhizva, mindenki mondja hogy nagyon jo alakom van vekony vagyok, de viszont a hasamon van egy kis felesleg.. nem sok csak egy kicsi, minimális.

Hogyan tuntethetnem el?

Futassal erdemes?

Heti 5x 1 ora futas?

Segitsetek kerlek hamarosan itt a nyar es elszeretnem tuntetni a felesleget.

15 eves vagyok, 170cm es 63 kg

55 kgra leszeretnek fogyni.


2018. máj. 9. 22:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmit nem találtál a keresőben,mi...?
2018. máj. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hetente egészségesen olyan 0.5-1 kg lenne szerintem reális nálad. Szóval egy hónap alatt olyan 2, max 4 kgot fogsz fogyni.

De ez ugye attól is függ, hogy mennyit és mit eszel, pontosan mennyit mozogsz. És amúgy szerintem a 1 óra futás nem reális. Ha 10km/h-val futsz, akkor ugye 10 km-t futsz le 5ször egy héten, ami még azoknak is megterhető, akik napi szinten sportolnak edzenek, bár nem tudom, hogy te milyen erönléti állapotban vagy.

Illetve ha csak ilyen hosszú távot futsz, akkor nagyon sok izmot fogsz veszteni, és kevesebb zsírt mint szeretnél, gondolom.

Egy edzès folyamán csinálj inkább 20-25 perc kemény kardiót és eddz utána izomra, így a szervezeted inkább a zsirkészleteit fogja elfogyasztani, mint az izmaidat.


És még az, hogy olyan nincs, hogy csak a hasadról fogsz fogyni, sőt, ha ilyen a genetikád, akkor az fog eltünni legkésöbb.

2018. máj. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!