Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 167 cm 58 kilò vagyok....

167 cm 58 kilò vagyok. Hogyan tudnek kb 8 kilòt fogyni? Kb június végéig?

Figyelt kérdés
Elèggè elhanyagoltam magam. Nem sportoltam mostanában de règebben futottam. Mit egyek ès mit sportoljak ahhoz hogy lefogyjak? Belenèztem a tükörbe és undorodom magamtól. Nagyon fontos lenne.
2017. ápr. 19. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:

kondizz és edz egy keveset izmokra. az izmok kevesebb helyet foglalnak és sokkal nehezebbek mint a zsír.


2-3 hónap kondizás mellett áthelyezheted azt a 8-10 kilót egy izmos fenékbe és erős lábakba, ami jól is áll, fogyni pedig nem fogysz kilóra, de látszatra!!


egészségesebb és gusztusosabb mint diétákon gyengélkedni. formásítsd magad, jó lesz és jobban is érzed majd magad.

2017. ápr. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kondizz.
2017. ápr. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mibe h tini vagy..
2017. ápr. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Csinálj Reg-enor kúrát! Segít a pajzsmirigy működés szabályzásban és fogyni is fogsz tőle.
2017. ápr. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!