Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez lehet az...

Szerintetek ez lehet az utolsó megoldás?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és 100 kg és 186 cm-es férfi.Sokat edzettem és figyeltem a kajára rengeteg vizet ittam és kardióztam és lefekvés előtt 3 órával nem ettem és meg sem ment a fogyás...A tervem a zsírleszívás, szerintetek megoldás lehet? Kb 300.000 forintba kerül ami nem akadály. Azt szeretném kérdezni, hogy megoldás e? Ha tartok egy nem annyira “bűnös” étrendet és sportolók heti 2-3 alkalllam akkor nem jön vissza annyira igaz ? Kb 15 kg zsírt szeretnék magamról eltüntetni. A BMI-m 26-27%. A válaszokat előre is köszönöm!

2018. máj. 11. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent pontosan az,hogy "figyeltem a kajára"?
2018. máj. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Amennyire lehetett csökkentettem a cukor&fehér lisztes szénhidrátok ételek fogyasztását.
2018. máj. 11. 17:05
 3/8 anonim ***** válasza:

Az édeskevés.

Az u.n. egészséges kajákból is lehet annyit enni,hogy ne fogyjon/hízzon az ember. Kiszámolt étrend kell.

2018. máj. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sport heti2-3 alkalommal, és még egyszer ennyiszer 1-1.5 órás séta.


Heti 1 kiló fogyás teljesen jó, ahhoz hétezer kalóriat kell elégetned/nem bevinned.


A sétákból meg is van 1/3-a, ha ennyit hozzáteszel még edzésnél súlyzós), és kevesebb kajával, akkor borítékolható a siker

2018. máj. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha megfelelően eszel, muszáj fogynod. Ha igazán kevés étellel sem megy, akkor orvos. A zsírleszívás nem egyenletes és kb. mindenkinek felesleges.
2018. máj. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A zsírleszívás nem fogyásra van, hanem a makacs kis zsírpárnák eltüntetésére, amik még kifejezetten alacsony súlynál is megvannak (pl. köldök alatti zsírdombocska).


Eléggé fájdalmas műtét, mivel a teljes bőralatti részt feltúrják. Az eredmény lehet egyenlőtlen, értsd csomós, göröngyös maradhat a terület, ill. aszimmetrikus. Későbbi hízásnál esztétikátlan lesz könnyen, mivel akkor minden feltűnőbb lesz, mivel a megmaradt zsírsejtek növekedni kezdenek.

Marad utána heg, ami genetikai okokból csúnya és nagy is lehet, még akkor is, ha nem kapsz fertőzést.

2018. máj. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

6-os!

Genetika helyett esztétika, esetleg.

2018. máj. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De genetika, vannak sajnos olyanok, akik örökletesen csúnyán hegesednek.
2018. máj. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!