Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatok 6 hét alatt...

Hogyan fogyhatok 6 hét alatt 15kg-ot?

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 15:56
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Kioktatásra immunis vagyok,norbi,90napos, t*rbó diéta és társai nem nagyon érdekelnek..Köszönöm előre is a segítségeteket, nagy szükségem van rá!!:S
2010. jún. 14. 15:57
 2/14 anonim ***** válasza:
normálisan sehogy, 1.5 kilónál többet egy héten nemszabad fogyni, a végén meg max 0.5 kiló fogyás legyen...
2010. jún. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Kioktatást úgyis megkapod, mert valahol te is sejted, hogy ez egy "egészségtelen" kérdés, amit ráadásul már annyian feltettek. De akkor röviden: sehogy.
2010. jún. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem azért nem kérek,mert sejtem,hogy egészségtelen,tudod? Nagyon is egészségesebb normál testalkattal élni,mint kövéren diéta nélkül.Sok untakozó konfliktuskedvelő véleményére kíváncsi nem vagyok.Egyébként kb.ennyi idő alatt már sikerült egyszer ennyit fogynom,tudom,hogy lehetséges. Tehát nagyon messzire kerüljön el,aki negatív dolgokat tud írni,mert az nem segítség.
2010. jún. 14. 16:09
 5/14 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem csinálod úgy, ahogy egyszer már lefogytál? Miért híztál vissza? (Persze csak ha nem titok.)
2010. jún. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem híztam vissza.Azért kell másik módszer,mert ezt már nagyon unom.
2010. jún. 14. 16:17
 7/14 anonim ***** válasza:
akkor csináld ugyanazt, mint akkor, de akkor se egészséges ennyi időn belül ennyi kiló! és igaz, nem egészségesebbe egy kövér ember, de akkor is. nem 6 hét alatt híztál ennyire el...
2010. jún. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nagyon unod a fejed apafej,azt látom.Ne okoskodj,ne fontoskodj itt,hanem húzzál el a kérdésemből!:P
2010. jún. 14. 16:21
 9/14 anonim ***** válasza:

csak zöldség és gyümölcs víz és tea mellé pedig fehérjepótló.ez egyáltalán nem egészséges,de beválik.

ha ezt akartad kérdezni.

2010. jún. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Milyen fehérjepótlót javasolsz? Gyümölcs,zöldség 500 kcal alatt,ugye?
2010. jún. 14. 16:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!