Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mondjatok ötleteket!? Tobbi lent

Mondjatok ötleteket!? Tobbi lent

Figyelt kérdés

Szooooval van egy magyon jo baratnom aki 155cm és 70kg ami nagyon zavarja ot és nem eszik egezsegesen mert nem tud allitolag és sportolni se tud

Nagyon szeretnek neki segiteni lefogyni mert tudom hogy mennyire zavarja tehat valaki ha esetleg valami ötletet tud adni megkoszonnem

A masik kerdes pedig hogy én 152cm és 43kg vagxok...Szeritnem ez elég sok de véleményt szeretnek kerni hogy szerintetek ez a súly nagyon sok és nekem is kene dietazni?amugy mindketten 13evesek vagyunk

NEM KEREK OLYAT HOGY 13 EVESEN NEM KELL DIÉTA STBSTB



2018. máj. 14. 15:13
 1/6 anonim válasza:
40%
Szerintem a te sulyod teljesen normális. Én ukko teát ittam és azzal sikerült lefogynom
2018. máj. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
A "titkos" ötletem a Google használata. Mivel gondolom sz@rni is okotelefonnal jártok,ez nem lehet probléma.
2018. máj. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Keveset írtál a barátnődről, mégis miért nem tud egészségesen enni és sportolni? Persze a fogyáshoz ez még nem kell, csak ajánlott...


A te súlyod jó is lehet, de akadhat rajtad felesleg is, nem lehet megmondani. De sok felesleged garantáltan nincs ilyen számokkal. Hacsak nincs komoly testképzavarod, aranyos vagy, hogy sokallod a saját súlyod, de a hozzád képest cirka 25-30 kiló hájtöbblettel rendelkező barátnődre egy rossz szót nem szóltál :D

2018. máj. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hat az mondja hogy nem tud egezsegesen élni mert nem bírja megallni

A harmadik valaszolonak pedig módom hogy igen van rajtam azért egy kicsi sulyfelesleg és a baratnomon meg nyilvan sok de most nem kezdem itt el hadonlitgatni:D

2018. máj. 14. 17:44
 5/6 A kérdező kommentje:
A sportolás meg azért nem megy neki mert hat ugye nehez így futni vagy barmi
2018. máj. 14. 17:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor barátkozzon meg a gondolattal ,hogy dagadt marad.
2018. máj. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!