Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyak 5-10 kg egy...

Hogyan fogyak 5-10 kg egy hónap alatt?

Figyelt kérdés

Azt szeretném ha ugyan úgy tudnak étkezni persze kevesebb mértékkel amúgy

-161 cm vagyok

-58 kg vagyok

-14 éves

De amúgy kéne fogynom vagy nem nehéz a súlyom a magaságohmoz mert én nem tudom hogyan kell ki számolni segitsetek.


2018. máj. 14. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Először is tízet nem is lehet 1 hónap alatt, még ötöt se nagyon, másrészt nem is kell, tízet semmiképpen, az 5 az a maximum, amire egyáltalán gondoljál, de ha semmit se fogysz, az se baj. Több mozgás, kevesebb liszt, cukor.
2018. máj. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mozogj minél többet, ne nassolj, szokj le az üdítőkről, és a többit a tested megoldja. :)

Egyáltalán nem vagy kövér.

10 kg egy hónap alatt lehetetlen. Legfeljebb akkor van ilyen, ha 120 kg-ról indulsz, de abból is 3-4 kg víz.

2018. máj. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

szerintem is sportolnod kéne, azon belül is kardiózni, nasizni nem lenne szabad, nézned kéne mit eszel és mennyit, és a cukros italokat is hagyni

esetleg ehetnél gyümölcsöket, zöldséget, hogy serkentsd az emésztésed

2018. máj. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én csak vizet iszom mást innivalót nem igazán a rostoson kívül másolni sem nasolok mert abból is csak a sósat eszem meg és vasárnapon szoktam egyszer kétszer édeset enni nekem amúgy is pufi az állatok anyukám is apukám is az anyukám már fogyott apám meg dagii😂
2018. máj. 16. 13:33
 5/6 anonim ***** válasza:
A sós is hizlal, fajtájától függően pl rengeteg zsír lehet benne, és a rostosban ugyanúgy van cukor, mint a szénsavasban.
2018. máj. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sima vizet iszom csapi víz vagy ha nem azt viszek magammal akk Bubi mentes ásvány vizet veszek igaz hogy a rostosban is van cukor de azt semm napi szinten iszom hanem egy héten 1x szóval nem sokszor
2018. máj. 17. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!