Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 eves vagyok Lany es 160cm,...

14 eves vagyok Lany es 160cm, hogyan fogyak le ballagasra ami 2 honap mulva lessz?

Figyelt kérdés
72 kg voltam es nem is vetem eszre hogy 3 nap alatt lementem 69 re :) Hogyan tudnak lefogyni kb 60ra ?Falun Lakok
2012. márc. 28. 12:18
1 2
 1/13 anonim válasza:
73%
evés helyett mondjuk tanulhatnál nyelvtant:)
2012. márc. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
amúgy meg kulcsszavak befigyelnek xD
2012. márc. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Andizsuzsi ***** válasza:
3 nap alatt nem lehet fogyni, ha a fogyás alatt a zsírveszteséget értjük. És 2 hónap alatt 9 kilót sem. Mivel te nagyon fiatal vagy, és a szervezetednek sok és jó minőségű tápanyagra van szüksége, azért hagyd el a "szemetet" az étkezésedből, csak olyan élelmiszert egyél, amire valóban szükséged van (no csoki, cukor, kóla, csipsz, keksz stb.) és állj neki rendszeresen mozogni, pl. kocogni, azt falun is lehet. Ha odafigyelsz ezekre, akkor ugyan 9 kilót nem fogsz ballagásig fogyni, de látványos lehet a változás.
2012. márc. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Ne haragudj, de a korod nem mentség arra, hogy ilyen buta legyél.
2012. márc. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 M_M válasza:

2 hónap alatt 9 kiló nem elképzelhetetlen, ha teszel érte. P90x. Nézz utána. Étrend eléggé jó, folyamatosan enni kell, csak nem mind1, hogy miket, és milyen arányban. Én most tartok 9 kiló minusznál 2,5 hónap alatt...


Ha napi 1-1,5 órát tudsz tornázni, és meg tudod csinálni az étrendet mellé, akkor le fogsz fogyni 2 hónap alatt (és ez nem fogyaszt, hanem alakformál) eléggé sokat... És szerintem utána annyira bele fogsz szeretni, hogy folytatod a kaja részét és a tornát is :)

2012. márc. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Andizsuzsi ***** válasza:
Utolsó! Te is 14 éves gyerek vagy?
2012. márc. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%

13:22 ...orvostanhallgatóként tökéleteseket írt.

1 hét 1 kiló az egészséges.

2 hónap=8 hét

8 hét 8 kiló:)

2012. márc. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Andizsuzsi ***** válasza:
Biztos bennem van a hiba. De én nem gondolom, hogy egy 14 éves, fejlődésben lévő gyereknek komoly diétával, és napi 1,5 óra kőkemény súlyzós edzéssel kellene fogynia (a P90x ugyanis ilyen). Pláne úgy nem, hogy fogalma sincs az egészről.
2012. márc. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

a komoly diéta tudod miről szól?

sok fehérjéről, rengeteg zöldségről, é csökkentett szénhidráttartalomról. tudod mi a káros egy fejlődésben lévő szervezetnek? ha egész nap chipset zabál, csseszed!

2012. márc. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 M_M válasza:

28 éves "gyerek" vagyok... Valószínűleg 14 évesen azért túlsúlyos az ember, mert 1: nem mozog 2: szemét kajákat eszik...


Nem kell feltétlen p90x-et tolni (amúgy meg a heti 2,5 súlyzós edzés nem minden napi kőkemény súlyzózás szerintem :)), de ha elkezd 14 évesen tudatosan kajálni, és mondjuk kóla helyett tejet iszik, disznó helyett több csirkét eszik, és mekis sültkrumpli helyett zöldséget meg teljeskiőrlésű dolgokat eszik, és rendszeresen el kezd mozogni, azt szerintem a fejlődésben lévő szervezete is tolerálni fogja... Nem utolsó sorban magán is fogja látni a változást...

2012. márc. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!