Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez működik?

Szerintetek ez működik?

Figyelt kérdés

Itt a gyik-en olvastam hogy valakinek a barátnője úgy fogyott le hogy minden étkezésnél egy bébi ételes üvegnyi kaját evett.(bármit lehet tenni bele)

Szerintetek ez működhet ha napi 3-4 szer eszek?



2018. máj. 15. 15:50
 1/6 A kérdező kommentje:
Amugy 160cm és 63 kg vagyok
2018. máj. 15. 15:51
 2/6 anonim ***** válasza:
Működik, csak az a baj, hogy ez koplalás. Persze ha Nutellával töltöd meg az üveget...
2018. máj. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Beledögleni ebbe is bele lehet.
2018. máj. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Idióta ötlet, mert ha kalóriát akarok, telenyomom zsírral és tápanyaghiányom lesz. Plusz éhes maradok.

Ha zöldséget akarok (én mindig akarok, minden étkezésre), akkor pedig durva koplalás.

Mint egészségtudatos, fehérjével és kis zsírral tölteném meg, de zöldség nélkül nem lenne hozzá sok kedvem.

Végülis a totális böjttel gyorsan fogy az ember...


Teljesen idióta dolog ez, az embernek rendes tápanyagbevitel kell és az pont nem számít, hogy másfél kilós-e az étkezése. Nekem simán van nagyobb olykor, de ez nincs összefüggésben a kalóriatartalmával (szeretem a levest és a zöldséget).


A bébiétel iszonyat pici, hány dekás az? Én 30 dkg alatt nem tudok összehozni egy napot és azt sem mindennap, mert hiányolnám a zöldséget s egy csomó, vízben gazdagabb ételt.


Azt megértem, hogy valakinek érdekes megszorítás kell, de ez egészségtelen irány s engem irritálna is erősen.

Én az időt korlátozom, de az nekem eleve természetesen jön. Néha pedig a szénhidrátot is, anélkül gond lenne.

Néha pedig poénból vagy jó okkal kizárok valamit (pluszban, mert van, amit sosem eszem).

2018. máj. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy bébi ételnyi sültkrumpli kalóriába ott van mint egy rendes adag csirkemell zöldséggel és mondjuk azzal jól is laksz. De hát hü lyéknek áll a világ.
2018. máj. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem próbálom ki tudom hogy egészségtelen. Csak kíváncsi voltam hogy sikerült e másnak is így fogyni
2018. máj. 16. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!