Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » SOS! Megettem 9 banánt hízlal?

SOS! Megettem 9 banánt hízlal?

Figyelt kérdés
Diétázni szeretnék de először elkezdtem csökkenteni a napi adagot,sportolni és egészségesebb kajákat enni mielőtt vmi komolyabba fognék. Már pár napja jól haladtam de ma megettem egy banánt mert megkívántam aztán gondoltam mégegy belefér stb.. Mire észbekaptam 9!! banánt megettem!(napi étkezés mellett) Pedig csak desszertnek szántam! Ez nagyon betesz a diétázásnak? Vagy a banán nem olyan vészes?

2018. máj. 16. 20:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
76%
Egyszer nem gáz .. de amúgy ja,eléggé hátráltat ha minden nap benyomsz desszertként 1000 kalóriát kb :D
2018. máj. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Semmi baj nem lesz,csak annyi,hogy legalább jol fogsz tudni aludni az éjjel,kipihentebb leszel,tele lesz energiával ,lendülettel és erövel
2018. máj. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Vagy nem, előző. Sokaknak kellemetlen lenne ennyi banán. Gondolom, a kérdező jól bírja, ha csak úgy lecsúszott neki :D

Egész este nem tudtam teljesen feldolgozni a történetet... Nekem sosem volt ennyi banánom :( De már nem is tudnék megenni ennyit, bármilyen szép terv is volt az egykor.

Nem baj, annyi mindent ki lehet még próbálni. Kicsit fogyásbarátabbakat is :)

2018. máj. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Lol ::D


Ha csak egyszeri dolog volt, nem lesz semmi gond, de azért rendszert ne csinálj belőle :D

2018. máj. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ezen most tényleg jót nevettem :D én szoktam néha gyümölcsnapot tartani, és előfordult már olyan, hogy megettem (egész napra elosztva) 9 banánt, én szeretem ;) ha ez csak a desszert volt, akkor viszont aznap nyilván nem fogytál ;)
2018. máj. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Máskor vigyázok hogy ne csináljak ilyen hülyeséget:)

Legalább jó sok energiám volt az edzéshez

2018. máj. 17. 11:37
 17/21 anonim ***** válasza:

Ez az, fontos a pozitív hozzáállás! Amúgyis sokkal egészségesebb, mint megenni egyet és bűntudatot érezni egész nap.

Én 9 banán után nem edzenék, de van, akinek jó löket, direkt jó, hogy te az utóbbi csoportba tartozol.

2018. máj. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
50%

Egyáltalán nem gáz.

Nem tudom ismeri itt-e bárki Freeleet vagy "banana girlt", de amerikában nagyon híres vlogger. Vegán és a diétája alatt napi 15 banánt evett meg. Ez a diétája! Máskor sokkal többet fogyaszt a banánból. Innen a neve.


https://www.youtube.com/watch?v=ZRuytGHlpNc

2018. máj. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Te nem "elkezdted csökkenteni a napi adagot", hanem már nagyon durván éhezel. Ezért tört rád a falásroham. Máskor is rád fog, ha nem kezdesz el rendesen enni, így leszel bulimiás.
2018. máj. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
90%
Igen, a banános csajt ismerem (szóval hallottam már róla) s extrém egészségtelennek tartom a táplálkozását. A banán összetétele és az ember igényei elég távol vannak egymástól, eleve kevés ételnek van köze az utóbbihoz, de a banánnak biztosan nem.
2018. máj. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!