Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezt igy dièta alatt lehet...

Ezt igy dièta alatt lehet enni? Èdessèg iránti vágy csillapitása?

Figyelt kérdés
Lassan 2 hónapja diètázom azóta számüztem a sütiket is. Viszont most nagyon kivánom. Ha gyümire meg egy sor kekszre teszek joghurtot( natur) amibe keverek egy kis zselatint hogy ne folyjon azt lehet enni??
2018. máj. 19. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Mindent lehet, max nem fogysz, a keksz cukortartalma kritikus pont itt.


Az nem elég, ha megeszel egy banánt? Limtitált, kiszámítható kalóriatartalma van.

2018. máj. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egyél zsírszegeny túrót eperrel vagy ananaszkockakkal.
2018. máj. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Megeheted, csak akkor másik főétkezéskor egyél kevesebbet.
2018. máj. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bármit ehetsz diéta alatt, ami a te saját diétádba fér. Ha kalóriadeficitben vagy, fogysz.
2018. máj. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyél úgy hogy beleférjen és ne keljen ilyen sza rokat enni. A kekszbe amúgy sok a kalória.

Én ha édességre vágyom de már a keretembe nem igen fér más akkor 1,4-es natúr joghurtot eszek édesítővel meg valami gyümivel, de én általában úgy eszek hogy nekem 3 gombóc fagyi bele kell hogy férjen mert nem tudok lemondani az édességről.

2018. máj. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
van egy rakas dietas meg paleo suti recept a neten. cukor helyett hasznalj eritritet. liszt helyett meg pl kokuszlisztet. amit leirtal eleg szornyen hangzik 🤮
2018. máj. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Előző, a kókuszlisztes süti hangzik szörnyen, próbáltam már, tudom, miről beszélek.

Ki tudja, lehet, hogy a kérdezőnek ízlik, amit eszik? Keksz, gyümölcs, joghurt, mégis mi ne tetszene benne? Én ugyan az édességeimet zsírosan szeretem, de nem mindenki van vele így s még nálam is van kivétel, a gyümölcsök jók, bár ritkán tekintem őket édességnek.

2018. máj. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!