Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Normalis, hogy ennyire kivagyo...

Normalis, hogy ennyire kivagyok 4 kilo hizas miatt?

Figyelt kérdés
Teljesen megvaltozott az eletem, uj kornyezet, uj munka, uj napirend (eleg rendszertelen). Nincs mar idom a sportra,a hobbimra jelenleg. Teljesen ki vagyok akadva, allandoan ideges vagyok e miatt, le akarom adni a kilokat, sokszor elkezdek dietazni de hamar abba kell hagyjam, mert az ehsegtol feszult leszek es az nem fer bele a munkamba mert ott nyugodtnak es osszeszedettnek kell lennem. Segitsetek, normalis egyaltalan annyire idegenek lennem a hizas vegett? Nekem a legjobb akkor, amikor 52, max 53 vagyok, most vagyok 57 kb, es 162 magas.
2018. máj. 22. 14:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem normális, de érthető, ha egy vékony, jó alakra rájön rosszul elhelyezkedő 4 kiló, az nem szép. De ha el is oszlik, van változás s lehet, hogy félsz, hogy a 4 kiló felszaporodik...


Fogyáskor nem kéne éhesnek lenned, max. ha ama szerencsétlenek közé tartozol, akiknek máshogy nem megy (állítólag akad ilyen s ez számomra végülis hihető. ismerek ilyen embert). Általában van olyan étrend, amivel éhezés nélkül fogyhatsz s ha nincs, akkor többet kell mozognod és akkor jó eséllyel rendben lesz a dolog. Nem szabad, hogy ne legyen időd az egészségedre s ehhez a mozgás is hozzátartozik. Napi 12-16 órát dolgozol (mindent beleszámítva, nemcsak a munkahelyit), hétvégén is vagy mi van? Akárhogyan is, mozgás kell, illetve ha nem érdekel az egészséged és az energiaszinted, közérzeted (nem tudom, neked mi a kapcsolat, én nulla mozgással lemerülök és pocsékul érzem magam), akkor az a pár kiló se érdekeljen.

2018. máj. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!