Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gyors, hatásos fogyókúrát...

Gyors, hatásos fogyókúrát keresek! Ismertek ilyet?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat olvastam a témával kapcsolatban, de nem tiszta teljesen ez a dolog... Némi tapasztalattal rendelkezőket várok. Valaki csinálta már a 90 napos diétát? Sokan azt mondják, hogy egészségtelen és nem lehet vele tartós fogyást elérni, de van aki szerint hatásos és megtartható az új súly. Nemtudom... Csak gyorsan le szeretnék már fogyni... Az utóbbi 1, majdnem 2 hónapban elég egészségesen étkeztem de volt az előbbi napokban pár ünnepi ebéd és... hát visszajött minden :( valójában nem sokat fogytam (3 kg-ot) de most, hogy minden visszajött, elég szörnyen érzem magam, amitől még dagadtabbnak látom magam. Szeretnék lefogyni, mert már többen is ledagadtoztak a suliban és egyszerűen nem bírom elviselni, hogy ezek az emberek újra és újra beszólnak. Hiába mondják a barátnőim, hogy nem vagyok dagadt egyszerűen nagyon szarul érzem magam így. Gyorsan le szeretnék fogyni... ( 13 éves vagyok 157 cm és 57 kg...)

2018. máj. 22. 16:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem, ilyet nem ismerek. Lennének ötleteim, de ha nem vagy megfelelő típusú, állóképességű, miegymás, akkor úgyse fog menni, plusz 13 évesek ne akarjanak ilyeneket csinálni.


Még lassú módszert sem ismerek, ha pl. a családomról van szó. Nem fogyunk egy tapodtat sem, bármit is csinálunk. Nyilván fogynánk, ha kevesebbet ennénk (a több mozgás nem okozott semmit), de azt nem tudjuk kivitelezni. Így csak telnek az évek fogyás nélkül.

De tényleg jó testreszabott módszerem van elméletben, sőt, ha komolyan veszem, akkor fogyok is :) De alapból nem. A lélekkel nehéz, néha még a testtel is, de ez utóbbit már elintéztem.


A 90 napos irritálóan egészségtelen, nézz utána, mi kell a testednek s azt mennyire nem adja meg.


Ha nincs annyi önuralmad sem, hogy ünnepkor ne edd magad beteggé (3 kilót azért nehéz visszaszedni, szerintem nem is tetted), akkor nem tudom, hogyan lenne gyors fogyáshoz (de az nagyon helyes, ha az embernek arra nincs, egészségtelen módszerre ne is legyen).


Csináld, ahogy korábban, ha tényleg hatásos, egészséges módszered volt, csak ünnepekkor ne egyél tízszer annyit (ha csak 2000 kcalt ettél volna, nem híztál volna, nemhogy kilókat. 1 kilóhoz 7000 kcal plusz kell! nem is értem, én ünnepekkor sem eszem máshogy, a gyomrom is ugyanolyan, a kalóriaigényem is).

S mozoghatsz többet is, bizonyára.

2018. máj. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!