Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Heti 3x 45 perc futassal...

Heti 3x 45 perc futassal mennyi ido mulva fogyok le?

Figyelt kérdés
16 eves vagyok, 160 centi es 58kg:( lehet nem tunik soknak, de sajnos kb 2 kg felesleg van majdnem csak a combomon. Amit kiemelnek hogy nem alkatilag vagyok ilyen! Nagyon szigoru dietat tartok es heti 3x van edzesem sulyokkal
2018. máj. 23. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Az étkezéseden múlik. Csak mert elkezd ennyit futni az ember, még nem feltétlenül fogy. Tapasztalat, egy családtagom egy ideje fut, de nem fogy, kevesebb evéssel pedig éhezik. De általában azért segít valamit, persze, de nem ezen múlik.
2018. máj. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
6%

Jaj első, menjél már a pic aba.

Én heti 7*30 futok, úgy mentek le a kilók, mint a szar, az app folyamatosan mutatja, hogy ma is elkentem 300 kkalóriát.

Szerinted miből megy a futás? Áram?

2018. máj. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt amúgy honnan szeditek hogy heti x * y időt tudtok majd egyből futni?? Én edzett vagyok, kondiba járok heti 5-6-szor, de mégsem tudok heti 2x futni minden héten...
2018. máj. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Te írtál tegnap is, fogadd meg amit írtam és mások írtak a gyors gyaloglás egészségesebb nem én mondtam ha nem az egyik orvos ismerősöm, de ugye az étkezésen is múlik.
2018. máj. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

#2: Nyilván energiát igényel, nem is keveset, de ettől még rengetegen futnak fogyás nélkül. Egy részük akarna is fogyni, de nem jön össze. A kérdező a szigorú diéta miatt jó esélyekkel rendelkezik, bár nem tudom, mit jelent a szigorú diéta, de gondolom, jó kis kalóriamegszorítás is van benne.

Azért írtam, amit, mert sok ember azt hiszi, hog a futástól fogyunk, ami hatalmas tévhit. Az étkezésen múlik a fogyás, a futás mindössze segít benne.

2018. máj. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nagyjából 3200000 másodperc múlva
2018. máj. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2. Nem akarok taplo lenni de ugy szetcseszed az izuleteid mint a p**csa.

En heti 5x futottam fel orat es csonthuvely gyulladasom lett...

2018. máj. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
3. kerdezo, nyugi menni fog ennyi futas regebben rendszeresen futottam orakon keresztul, csak a terdem miatt kellett abbahagyni, de azota is teniszezek, uszok szoval feltetelezem menni fog
2018. máj. 24. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!