Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hasról, combról mennyi idő...

Hasról, combról mennyi idő alatt és milyen módszerekkel lehet fogyni hatásosan?

Figyelt kérdés
Többféle módszert is használtam már, ezalatt itt értek esti nem evést, mindennapos edzést, egészségesebb ételeket (zsírszegény és cukormentes dolgok..). Kapszulákban nem hiszek, zsírleszívást nem akarok bevállalni, nem nekem való. Tud valaki egy olyan hatásos fogyókúrát amivel 20 kg-ot le tudok dobni? bármi szóba jöhet ami hatásos. 20/N
2018. máj. 25. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Tipikus...

Hagyd a francba az egészet!

2018. máj. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Épp ezaz, hogy nem akarom hagyni, meg akarom változtatni az alakomat mert eléggé frusztál a kinézetem. :/
2018. máj. 25. 20:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha 20 kiló van rajtad, akkor az nem csak a hasadon meg a combodon van.

Persze nagy kerek segget meg mellet a szretnél.

De a tested vagy egeszében átalakítod, vagy jól mondja az első hagyd a francba...

2018. máj. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Na jó, ebből nem tudjuk.

Írd meg a korod, magasságod, súlyod, hogy mennyit sportolsz, meg nem ártana egy kèp sem, de ha nincs nem baj.

Akár írd meg privátban, szeretnèk segíteni neked.

2018. máj. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!