Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egyek a reggeli futás előtt?...

Egyek a reggeli futás előtt? Ha igen, akkor mit?

Figyelt kérdés
Eddig este futottam, de most muszáj lesz reggelenként futnom. Hogy oldjam meg a reggelit?
2018. máj. 25. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
egy idoben reggel jartam edzeni, egy kis joghurtot ettem gyumolccsel v muzlivel, eppcsak legyen bennem valami (uresen meg a kapuig se jutok el :D) vagy egy nagy tejeskave. kerdes h mit birsz megenni reggel, mert en pl ranezni se birok szilard etelre 10 elott, ha leulnek h magamba eroltessek valamit hanyingerem lesz. de valami muszaj, ugye enni kell. sajnos nekem ilyen eroszakosnak kell lenni magammal szemben. de ha raersz egy omlett is jo lehet, kicsit pihenve meg a futas elott. van akinek meg attol fordul ki a gyomra :) ill olyat is ismerek aki a reggeli edzes utan ul le reggelizni. na azt en nem birnam. szoval a helyedben ugy ennek hofy ne erezzem magam rosszul, kenyelmetlenul futas alatt telitettsegtol/uressegtol. te ismered magad :)
2018. máj. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vagy egy jo kis gyumi turmixot, pikk-pakk elkeszul
2018. máj. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól esik egyel, én pl bármilyen éves után kifejezetten rosszul érzem magam ha edzeni kell, főleg ha futni.
2018. máj. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam futás vagy edzés előtt nem sokkal enni. Lehetőség szerint üres gyomorral szeretek mozogni, nekem jobban esik utána enni. Nem szoktam reggelizni sem.

Ha neked fontos, hogy előtte egyél, a gyümölcsöket, turmixokat ajánlom.

2018. máj. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2018. máj. 25. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!