Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15 perc reggeli futás is ér...

15 perc reggeli futás is ér valamit?

Figyelt kérdés

Az utóbbi egy hétben felkeltem egy fél órával előbb, reggeliztem, felöltöztem, és az udvarban futtottam pár kört (nagy udvarunk van és körbe lehet futni a házat :D)

Ez elvileg olyan 110 kcal-t égetett el (nagyjából 8 km/h-val futottam)

Utána még egy 15 perces Rubint Réka videórészt is megcsináltam (popsi, comb, has)


Azért reggelente ez is több, mint a semmi, nemde?

Délután nem sok időm jut a sportra :/ Nyakamon az érettségi...


18/L

173 - 66 kg


2015. márc. 12. 07:34
 1/5 gelazso ***** válasza:
100%

hasznos.

hatásosabb ha hátizsák vagy plusz súly van rajtad mint balaszt.

2015. márc. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Természetesen több mint a semmi. Ébresztőnek is jó, mert felpezsdíti a vérkeringésedet.

Csak egy kérdés, nem lenne jobb reggeli előtt futni?

2015. márc. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! :) Lehet hogy mostantól sikerülni fog a 20-30 percecske is futásban :)

Én azt olvastam neten, hogy futás előtt és után is kell enni. A reggeli nekem olyan, hogy nélküle nem indul el a napom egyáltalán... szükségem van rá, bármihez... Utána pedig nem voltam éhes, csak ittam vagy 0,5 l vizet :)

2015. márc. 12. 16:00
 4/5 anonim válasza:
Érettségi miatt nem jut időd délután sportolni? Mondjuk teljesen mind1 mikor csinálod, de nálam jobban beváltak a délután 1,5 órás edzések.
2015. márc. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, ez miért olyan meglepő? A délutánom úgy telik, hogy hazaérek, eszek, pihizek egy kicsit, utána lefekvésig tanulok. Ezt nem jó megszakítani a sporttal, mert kifáradok, nem áll vissza az agyam a tanulásra stb... :/ Érdekes, reggel pedig nem lefáraszt, hanem felfrissít...
2015. márc. 15. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!