Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak combból?

Hogyan fogyjak combból?

Figyelt kérdés

Alapból már a tesi órákon nagyon sokat futunk 1 tesi alatt 3 szor meghalunk még az élsportoló is meg a csak simán jó sportolók mint pl én +Heti 2x 2 óra lány foci edzésem van NAGYON sokat futunk és a belünket is ki hajtják viszont már lassan 1 éve járok és nem akar fogyni a combom se meg semmi se mintha csak dagadna. Tudom nincs olyan hogy csak combból fogyok de nekem 8 de a combom az nagyon dagadt. Vagy legalább feszesebb lenne mer olyan mint egy slime xd amugy fogytam 3 kilót aztan vissza híztam 1 et de nyilvan nem combbol csak hasbol. Mindegy a lenyeg h SOS kéne segítség

Köszz



#edzés #fogyás #háj #feszes #comb #női foci #dagadt dagadtcomb #hájascomb #feszescomb
2018. máj. 25. 23:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

nem dagadt feljött neki egy kis izom és vinnyog itt.

írd má le az adataidat drága. lrfogadom hogy így is soványka vagy.

2018. máj. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nyugodjál már le drága! Ki a fsz mondta neked hogy soványka vagyok ?!csak mer nagyon nem. Mi az hogy vinnyogok? Segítséget kérek és bmeg egy értelmes választ nem tudsz írni csak egy ilyet:jaj ez itt vinnyog nem is ismerem de azér eldöntöm hogy sovány jó az úgy ezen kívül mindenkinél felsőbbrendű vagyok bla bla blaaa hlye b@rom🖕🏾
2018. máj. 27. 10:11
 13/15 anonim ***** válasza:
írd már le hány kiló vagy végre?
2018. máj. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
A hasamon van pici háj a combomon meg több,de izmos vagyok . A has nem zavar de a comb eléggé,mert leülök és 2 és félszer akkora meg ha állok akkor is látszik hogy milyen vastag. Mer nem csak izom hanem zsír is főleg a belső részénél. Itt a nyár azt mint valami tehén.
2018. máj. 27. 10:22
 15/15 anonim ***** válasza:
Uramatyám :D Ha normális választ akarsz, normális, érthető kérdést írj ki
2018. máj. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!