Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Minel hamarabb le szeretnek...

Minel hamarabb le szeretnek adni par kilot (3-5 kg). Lehetseges es nem karos ezt ilyen modon tenni? (tovabb lent)

Figyelt kérdés
kb ket hetig, vagy akar tobbet ideig is, csak joghurtot, levest, gyumolcsot es zoldseg salatakat ennek amikor ehes vagyok, 18.00 ora utan semmi, es sok sok folyadek. (semmi kenyer, tobb mozgas). Karos lehet ez a szervezetemre nezve?
2010. jún. 15. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Perceken belül le leszel baszva. Figyelj csak:)
2010. jún. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
miert?:s
2010. jún. 15. 13:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Nézz körbe a többi hasonló kérdésnél, és majd megtudod.
2010. jún. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem két hétig nem lesz ebből semmi bajod. Egészséges kajákat eszel, meg ha nem napi egy almát fogsz csak, hanem rendesen, akkor ok.
2010. jún. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%

Szia!

Én ezzel a módszerrel fogytam le, most tartok a hatodik kilónál és kb 2 hónapja csinálom.

[link]

2010. jún. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hmm hát én inkább nem ajánlanék ilyen fogyi és egyéb tablettákat. Rendesen kell étkezni és rendszeresen mozogni. Ennyi a titka az egésznek, bármennyire is meglepő egyes embereknek. :P :)
2010. jún. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!