Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek hány hónap alatt...

Szerintetek hány hónap alatt lehet ilyen testalkatom?

Figyelt kérdés

[link]


Most 160 cm és 82 kg vagyok.


26/L


2018. máj. 27. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Ha hasonlóak az adottságaid akkor kb. 2 év
2018. máj. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
77%
Én is 2 évet mondanék, ha tartod a diétát. De am ilyen testalkatod nem lehet, az alakod hasonlíthat hozzá.
2018. máj. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Genetika az egesz nem lehet megmondani pontosan
2018. máj. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Elég oda 1 év is ha keményen edzel és jól eszel. Kb 30 kg-tól kell megszabadulnod és izmot is építeni. Persze pont ilyen nem biztos hogy leszel, magadból hozd ki a legjobbat, ne másoktól akarj jobb lenni. De ki tudja lehet még szebb is leszel. Küzdj a céljaidért. Sok sikert :)
2018. máj. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
Sose leszel ilyen.
2018. máj. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

Kb 30 kiló minuszban a csaj ,ha feltételezzük ,hogy egy magas veled .

1-1,5 év leadni ennyit nagyjából .

2018. máj. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Ekkora túlsúly után sosem lesz ilyen tested. Kb. 1 év alatt lefogyhatsz, de plasztika nélkül nem fogsz így kinézni.

Nem bántasképpen, csak hogy ne áltasd magad, láss reálisan.

Nem lett volna szabad azt a kb. 30 kilót felszedni.

2018. máj. 28. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
42%

05:54 es válaszoló, már ne haragudj, de szerintem simán megtudná csinálni, ha mindent bele ad!

Ezt saját tapasztalatból mondom, nekem pont 30 kg tól kellett megszabadulnom és nagyon szépen regenerálódott a bőröm úgy hogy semmi nyavaját nem használtam rá. Nem is beszélve arról, hogy én csak 154 cm vagyok. Kitartással és intenzív tornával elérheti amit akar!

Kérdezőnek: ne foglalkozz senkinek a véleményével, még fiatal vagy és rugalmas a bőröd, nem kell félned ezzel kapcsolatban. Hogy olyan alakod legyen mint a képen az tényleg alkati adottságtól függ, de ha nem is a képet nézzük biztos vagyok benne hogy jobban éreznéd magad, ha belevágnál a fogyókúrába 😉

Az idő attól függ hogy mennyi energiát és időt tudsz belefektetni. Ha kényelmesen csinálod kb 1 év, ha intenzíven elég fél év vagy 5 hónap is.

Ha kérdeznél valamit írj privátban. Sok sikert! 😁

2018. máj. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó tisztellek érte, hogy sikerült lefogynod 30 kilót, de 5 hónap alatt 30 kilót fogyni egészségtelen, ráadásul az utolsó 5-10 kilót lefogyni a legnehezebb.
2018. máj. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!