Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 hónap alatt 75 kilóra...

3 hónap alatt 75 kilóra letudok fogyni?

Figyelt kérdés
168cm 15 eves lány és 89 kiló vagyok . Szeptembere szeretnek vékonyabb lenni ugyanis gimibe megyek . És már nagyon -rosszul érzem magam a bőrömben. A cél kb 65 lenne. De nyár végéig szeretném megpróbálni 75ig
2018. máj. 14. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Le.

Nekem is sikerült egykor, hajdanán. Majdnem 80 voltam és pont 3 hónap telt el és lementem 62-re. Még pár hónap és 60-at mutatott a mérleg.


Sajna én is hízásra hajlamos vagyok, nem mozgok eleget, már rakódik is le a zsír. Mostanában, úgy év elejétől, sikerült felszednem + 5-6 kilót.

2018. máj. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Ne diétázz, hanem életmódot válts, amit örökké tartani tudsz. Hajrá.
2018. máj. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sikerült. Kihagytam a vacsorát, vagy csak egy főtt tojást vagy egy natúr joghurtot ettem. Minden nap elmentem futni.

Még egy-egy fagyi is belefért, vagy lángos a strandon. De azért igyekeztem sok zöldséget és gyümölcsöt enni. Főleg dinnyét és paradicsomot, amit szeretek. Inni pedig csak vizet.

Úsztunk a tóban, kirándultunk, bicikliztünk, gyalog mentünk mindenhova.

Nyár végén álltam mérlegre először, mikor leesett rólam az ünneplős szoknya. -15 kg.

2018. máj. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

"Majdnem 80 voltam és pont 3 hónap telt el és lementem 62-re. Még pár hónap és 60-at mutatott a mérleg. "


18 kg-ot fogytál, azaz 6 kg/hónap. Álmaidban...

2018. máj. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"18 kg-ot fogytál, azaz 6 kg/hónap. Álmaidban..."


Szerintem nem irreális, akinek nagy a súlyfeleslege, sokkal gyorsabban fogy eleinte, és csak majdnem 80-ról volt szó, továbbá a természetes ingadozás is lehet, hogy épp szerencsésen jött ki. Mondjuk menstruáció előtt vacsora után volt 78 kg tavasszal, és nyár végén egy egész napos strandolás után kiszáradva lett 62 és fél.

2018. máj. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért irreális, mert 3 hónapja heti 3-4 alkalommal futok, a napi kalória bevitelem nincs 1000 felett és rajtam 60 kg plusz van. Így fogytam 16 kg-ot 3 hónap alatt. 15-20 kg súlyfeleslégből igenis lehetetlen.
2018. máj. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!