Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Pajzsmirigy alulmüködéssel...

Pajzsmirigy alulmüködéssel fogyás? Lehet nekem is szep alakom vagy a pajzsmirigyesek mindig vastagabbak?

Figyelt kérdés
Nagyon felment a sulyom-85 vagyok,regebb 65 voltam-szeretnek viszabb jonni.Ehhez mennyi ido szukseges?hogyan kezdjem el?
2018. jún. 4. 13:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Én avval kezdtem, hogy teljes mértékben elhagytam a cukrot az étrendemből. Már akkor jelentős fogyást tapasztaltam, de főleg az segített, mikor áprilisban elkezdtem edzeni és diétázni. Akkor voltam 64 kg, azóta kb. másfél kg-ot fogytam. Nem mondom, hogy gyors folyamat, de van látszata és persze továbbra is folytatom.
2018. jún. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
53%
Kerüld a szóját, az nem tesz jót a pajzsmirigynek. Ha kezelteted a problémát, emellett diétázol és edzel, akkor egész jó eredményeket érhetsz el. Arra azonban készülj fel, hogy nálad ez lassabb folyamat lesz, mivel nem vagy egészséges.
2018. jún. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!