Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan legyen lapos hasam?

Hogyan legyen lapos hasam?

Figyelt kérdés

[link]

👆👆👆👆👆👆

Ilyen hasat szeretnék,tudom,már jóval elkezdődött a nyár de én úgy tartom,hogy sohasem késő.Milyen étrendet ajánlotok? hogyan érhetném el,hogy ilyen vékony derekam és ilyen szép lapos hasam legyen? Köszönöm előre is :)


2018. jún. 7. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, hogyan nèzel ki most, milyen magas vagy, hány kg? Ezt nem ártana tudni a válaszadáshoz
2018. jún. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sose lesz ilyen hasad.
2018. jún. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nekem a noi fekvo tamasztol lett ilyen.
2018. jún. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Elsőnek:165 cm magas,55 kg

Másodiknak:semmi sem lehetetlen 😉

Harmadiknak:lehet énis kipróbálom akkor 😅

2018. jún. 7. 19:30
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen derékhoz genetika kell.
2018. jún. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
49%

Tornázz, mozogj. Amíg 30 év alatt vagy, és nem szültél, addig nem nagyon kell törődnöd különleges étrendekkel. Egyél egészségesen, kerüld a fehér kenyeret.


A mozgáshoz javaslom a futást, úszást, kardiót, calisthenics, stb... Nézz után youtube-on, én az angol nyelvűekkel kezdeném.

Olyan hashoz edzeni kell, fejleszteni az izmokat. Hónapok alatt fog csak meglátszani az eredmény, de megéri.

2018. jún. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A genetikám megfelelő mert régen full vékony voltam és a derekam is elég vékony volt, miótta meghíztam vastagodott meg jobban és azótta nem lapos a hasam sem,de ha edzek akkor meg olyan mintha vastagodna a derekam és nem a szép formás has látványa tárul elém:(
2018. jún. 8. 06:13
 8/8 anonim ***** válasza:
A linkelt lányon látszik, hogy edzeni szokott mert a karja és a hasa is izmos. Edzőteremben gépekkel vagy súlyzós edzéssel el lehet érni ilyen szintet, mellette szálkásnak is kell lenni, tehát figyelni a kalóriabevitelre.
2018. jún. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!